Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki vagy esetleg gond, ha jobban érdekelnek a VideóJátékok mint a csajok?

Figyelt kérdés
18/F

2016. szept. 3. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2016. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Tedd össze a kezed! Ha engem jobban izgatna a videojáték, mint a másik nem, akkor sokkal nyugisabb lenne az életem.
2016. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Gondnak nem gond. Kevesebb macera. De cikinek ciki.
2016. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Melyik a kedvenced?
2016. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Nyugi, eljön majd az idő, amikor jobban örülsz egy p*ncinak, mint egy rank-upnak. :D
2016. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Philip Zimbardo szerint ciki is, gond is, olvasgasd a könyveit!
2016. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Richie75 válasza:
0%
Igen! 18 vagy akkor mar pár éve hajtanod kéne a csajokat...
2016. szept. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Összehasonlítva hogy melyik hasznosabb: csajok után kujtorgás vagy pontszámrekordok döntögetése videójátékokban, én az utóbbira voksolok. Annak legalább van maradandó nyoma és élvezet is csinálni.

A csajozás ezzel szemben bazinagy lutri, frusztráló, és energiaigényes, aztán remélheted hogy valaha megtérül a befektetett energia. Na meg csajozásnál nincsen cheat kód se...


Én 31 vagyok, és ennyi idősen volt időm erről meggyőződni. Megyek is tolok egy kis Non Human-t,az elég király játék.

2016. szept. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Az evolúció szempontjából fontos szerepet tölt be a virtuális valóság. Te döntsd el, hogy a fékezettek vagy a szabad emberek közé tartozol!
2016. szept. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ezt így szétválasztani. Jóval idősebb vagyok és sokat játszok. Közben sok játékostárssal beszélgetek. Mindig akad közöttük, lány, családanya, unatkozó anyukák. Vagy is, a szexet sem kell mellőzni és még csak fárasztó, költséges vadászat sem kell hozzá.
2016. szept. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!