Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel folyton viták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel folyton viták vannak a szüleit illetően! Mi a megoldás? Mert én próbáltam már közelebb hozni a véleményeket de semmi eredménye!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátnőm anyja nagyon fúrta a kapcsolatunkat minden téren. Engem mindennek lehordott aminek csak lehet (természetesen a hátam mögött), barátnőm ruháit is kidobálta az udvarra stb. Minap volt itt a barátnőm először aludt itt. Éppen megy hazafele és mondom neki, hogy legalább köszönj el a szüleimtől (hamár egy évben 1x eljössz nálunk). Erre nagy duzzogva megteszi, utána felhív és elmondja hogy bezzeg én nem köszöngetek az anyjának (aki utál és nagyon lehordott mindennek) meg az apjának sem! Mondom neki, hogy amikor látom az udvaron városba akkor köszönök "Jó napot" de többet ne várjon el tőlem mert eléggé alázott az anyja. Apjával ha látom jönni menni akkor köszönök leülök vele beszélgetni stb. De az anyjával nem tudok mert szerintem kicsit megalázó az hogy amiket csinál még menjek és üljek le vele beszélgetni. Az illemet természetesen megadom köszönök de semmi több!
2016. szept. 3. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd nem igazán áll melléd az anyjával szemben, ezért tud fúrni még mindig.

Ráadásul érthető, ha te nem jópofizol, de ezért ő bosszúból ne a te szüleiddel legyen bunkó, ha ők erre nem adtak okot.


Jobb lenne inkább mérlegelni, hogy hosszú távon te ezt mennyire fogod bírni?

Ugyanis ez az a helyzet, ahol felesleges arra várni, hogy bármi is megváltozik, és egyszer jobb lesz. Így viszont nem lehet hosszú távon együtt élni. Az összeköltözés után sem fog változni semmi, az anyja téged fúr, ő cserébe bunkó a te szüleiddel, te meg két tűz közé szorulsz, és megiszod mindennek a levét.


Azt csinálsz, amit akarsz, de én már elbúcsúztam volna a lánytól, maradjon csak az anyja nyakán, legyenek boldogok, hogy elűztek.

2016. szept. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érthető,hogy te nem szívleled az anyját.de ettől függetlenül ő megadhatná a tiszteletet a szüleidnek,ha ők nem tettek semmi rosszat.hány évesek vagytok amúgy? a barátnőd mit szól,amikor az anyja pocskondiáz téged?mióta vagytok együtt?
2016. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 24 ő 23. Egy éve vagyunk együtt. Hát pár dologban igazat ad az anyjának anyagi téren és hogy kell egy kocsi!
2016. szept. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!