Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáltam a párommal megbeszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam a párommal megbeszélni többször is, hogy nem elég nekem ennyi szex, most kaptam egy vibrátort. Tényleg ez a megoldás?

Figyelt kérdés

22 éves, mások és saját magam szerint is kifejezetten dekoratív nő vagyok, 1.5 éve vagyunk kapcsolatban a párommal, nem hagytam el magam (sportoktató vagyok, bizonyos szinten munnkaeszközöm a külsőm), főzök-mosok-takarítok itthon, próbálok mindenben a kedvére tenni, az ágyban különösen, ha van szex ugyebár...


Heti max. kétszer vagyunk együtt, én többször is elmondtam neki, hogy igényelném naponta, de nem hajlandó változtatni, ha kezdeményezek, mindig van kifogás, most fáradt, sokat evett, túl meleg van, meccs van a tv-ben, most épp a játék közepén van és ezt nem lehet csak úgy félbehagyni, most cserélted le frissen az ágyneműt, szívem (ezt komolyan mondta, nem viccből írom sajnos)... Már mindent javasoltam, kérdeztem mi a baj, elmenjünk-e szakemberhez, próbáltam megértő lenni, de egy idő után azt érzem, hogy mint nő, nem kíván engem, és akkor még ő van megsértődve, ha valamilyen szinten kívülről várom a megerősítést, hogy igenis csinos és szerethető nő vagyok - merthogy azt állandóan sérelmezi, hogy vállalok férfi klienseket is személyes konzulátcióra edzéssel, diétával kapcsolatban, merthogy úgyis csak dugni akarnak. Igaz, van, aki tesz ajánlatokat, bepróbálkozik, de elutasítottam mindegyiket eddig természetesen.


Párom szerint jó így a szexuális életünk, ahogy van, és beteges (!), hogy többet akarok, annak ellenére, hogy régen volt, hogy naponta többször is szeretkeztünk. Szombaton kifakadtam, hogy már egy hete nem szexeltünk, csak én elégítettem ki őt szájjal, és ezen a héten pedig menstruálok, amikor pedig ő nem hajlandó velem együttlétre - és nyilvá nem is fogom rá kényszeríteni, csak szörnyen frusztrált és kielégítetlen vagyok így.


Ma beállított egy vibrátorral. Hogy mostantól leszek szíves békén hagyni... És nem érti, miért nem örültem ujjongva. Persze, látom, hogy jót akart a maga módján, de meg kell mondjam, elgondolkodtam, mennyire járható ez a dolog egy életen át, merthogy alapvetően holtomiglan-holtodiglan terveztünk egymással lenni.


Szerintetek jogos, ahogy érzek, vagy tényleg beteges igényeim vannak? Tűrnöm kéne és "kivárni" a sorom a munka, a számítógép és a tv után?


2015. szept. 1. 22:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%

:(


22/F

2015. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy nem egyeznek az igényeitek, folyamatos konfliktusokhoz fog vezetni. Nem biztos, hogy ezt így érdemes folytatni.
2015. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
68%
de miért nem akar veled lefeküdni és miért nem kényeztet halálra ahogy kéne neki nem olvastam végig de ha rajtam múlna napi 5 ször is kielégítenélek
2015. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
12%
>> Minden punszi szunszi, de nem minden szunszi punszi.
2015. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló, azt mondja neki nincs akkora libidója, meg a munkája stresszeli... egy egészséges 35 éves férfi szerintem ezek ellenére is kívánná a párját, de ez csak az én privát véleményem.
2015. szept. 1. 22:11
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Attól még, hogy ő csak heti kétszer kívánja, egészséges. Az emberek libidója nem egyforma. Nekem sincs igényem a mindennapos szexre, heti 3 általában elég lenne.

Itt nem az a lényeg, hogy másnak ez sok vagy kevés. Hanem az, hogy nektek kellene valami kompromisszumra jutni, ami ezek szerint nem megy. Így viszont veszett fejsze az egész...

2015. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy iszonyatosan bántó és önző megoldás volt, ez a vibrátor.

Véleményem szerint, egy ilyen férfira, aki egyszerűen nem a normális megoldásra törekedik, azzal hosszú távon nem tervezhetsz.

Az igényeitek nem egyeznek, tehát mivel kompromisszumot se tudtok egyeztetni, így lehet, hogy ez nem lesz hosszútávú.


Nem tudom, hogy te mennyire voltál megsértve, mikor ezt kaptad tőle, de én vérig lennék, ha a pasimtól ezt kaptám, ahelyett, hogy közösen megtalálnánk a problémájára a megoldást!

Ez olyan, hogy "nesze, most légy boldog, légy kielégülve, de engem hagyj békén!" stílus, és ez bántó és sértő, meg lekezelő!!


Fiatal vagy, előtted az élet, szerintem egy ilyen "férfi" mellett nem kéne megállapodnod!

De te tudod, te vagy vele, nem én!

2015. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

Mikor dobod ki?:D

Nem illetek össze a szex terén.

Én is többször igényelném.;)

De egy vibrátor nem megoldás.Miért nem mondta inkább hogy keress szeretőt?:D

Ja és cseppet sem érdekli hogy te mit akarsz,neki jó igy ennyi.Ja mondtál te is valamit?nem hallottam...kb igy fogja fel.

2015. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy teljesen egészséges? Ő sportol valamit? Hogyan étkezik?
2015. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nyilván akinek a heti 2 az igénye van ne adj' Isten havi 2, akkor neki az a normális, semmi problémám ezzel, csak mint pár, nekünk tényleg kompromisszumr kéne jutnunk, ahogy többen is írtátok. Ez pedig ugye valahogy úgy nézne ki az én értelmezésemben, hogy ő is enged, én is engedek, de jelenleg kizárólag az ő kívánságáak megfeleően történnek a dolgok.


Természetesen bánt nagyon ez az egész, és mióta odaadta a vibrátort, nem is igazán szóltam hozzá. Egyébként a vibrátor egy kitűnő eszköz lehet a szexuális élet színesítésére, ezt tudom, de nem annak PÓTLÁSÁRA, márpedig én azért kaptam, és ez az, ami fáj.

2015. szept. 1. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!