Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35-40 éves férfiak! Mi célból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 éves férfiak! Mi célból ismerkednétek 23 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki meg szeretne ismerkedni velem. Szerinetek csak a szexre megy a dolog? Állítása szerint csak ismerkedni szeretne, semmi kapcsolat és semmi szex. Ezt nehezen tudom elhinni. Mit gondoltok? Volt már ilyenben részetek?

Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 21. 20:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Vazul néninek nincs feltétlen igaza. Barátnőm épp 20 éves volt, amikor én 35. Hét évig boldogok voltunk együtt. Aztán sem ő, sem én nem tudtunk a hivatásunkról lemondani. Én Dunántúl nyugati fele, ő Borsod. Egy ideig utazgattam, de nem bírtuk...
2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vazul néni tök jó fej, persze mindig van néhány kivétel, de általában a szexre mennek a pasik, hát még ilyen korkülönbségnél. Szerinted nincs elég barátja/barátnője, pont te hiányzol az életéből..?
2010. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kevés ez az infó,és más fejével nem tudok gondolkodni

de én úgy gondolom, adj neki egy esélyt,hadd bizonyítsa be,hogy komolyan gondolja azt amit mond először tényleg csak kis lépésben haladjatok és minél több időt töltsetek egymással.

36 ff

2010. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudok több infót, mert most kezdett el érdeklődni felőlem. Megkérdeztem tőle, mi célból szeretne ismerkedni velem, azt mondta nem kapcsolat vagy szex céljából, csak érdekli az egyéniségem, a szemléletmódom. De én nagyon sokat csalódtam férfiakban és nem tudok ilyesmiben hinni, nem vagyok naív. Viszont nagyon szimpatikus és nagyon jól el tudunk beszélgetni. Nekem amúgy tökéletes lenne csak barátság is, de laza kapcsolatra nem vagyok vevő!
2010. ápr. 21. 21:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm szépen az eddig érkezett válaszokat!
2010. ápr. 21. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Dugás.
2010. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!