Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, akkor ha. Nagyon szeretek valkit. Sehogysem tudom elfelejteni? . Valyon csak az a mód van rá, hogy elfelejtsem vagy van más is? (bővebben lennt. )

Figyelt kérdés

Egy olyan gyerekről van szó,aki a legközelebb állt és áll hozzám.legjobb barátomnak tartom..nagyon sokszor együtt vagyunk..és szerintem ő csak barétként szeret,de

én őt régota szerelemből.régebb is jártunk volt,azóta nem tudom elfeljteni..tudja azt,hogy én halok meg érte,de nem tesz semmit se..max.elcsattan egy csók.eljött hozzám locsolni is és akkor is volt valami köztünk.Szülinapomkor is.De mégsem járunk,mert sosem mondja meg,hogy akkor akar-e tölem valamit vagy nem.Én többet akarok,mint egy barátság..

Szerintetek mit kéne tegyek,hogy megkapjam végre őt?Lhetne,hogy ne csak baráti kapcsolat jöjön létte köztünk?


2010. ápr. 21. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő sosem mondja meg hogy többet akar. És te? Veled mi van? Te elmondtad neki, hogy többet érzel iránta mint barátság? Lehet, hogy csak félénk típus...
2010. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ő nagyon jól tudja azt hogy én szeretem..de úgysem csinál semmit sem.kérdezzek rá újra?és ha megmondja hagyam..

micsináljak??

2010. ápr. 21. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, vegyél inkább egy nyelvtankönyvet,és tanulj meg a saját anyanyelveden helyesen írni,hülyegyerek.
2010. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nálad is vannak hibák,nehogymár..azért köszönöm,de nem erre vártam a választ..másképp siettem az irással és azért hibás.bocsánat.:|.
2010. ápr. 22. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez sosem könnyű dolog, ha olyanba szerelmes az ember akiről azt hiszi, vagy tudja hogy sosem lehet az övé.

De ő még nem mondta ki neked egyszer sem ha jól veszem ki a szavaidból , hogy nem lenne a párod.

Kérdezz rá bátran, de úgy, hogy ha nemet mondana kettőtök szorosabb kapcsolatára akkor maradnátok szívesen barátok.

Lehet , hogy tényleg félénk, ezért kérdezz rá.


Ha nem teszed meg akkor lehet, hogy elhalasztod, és a végén csak epekedhetsz majd utána mikor már egy másik lánnyal jár.

2010. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..:).
2010. ápr. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!