Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tennétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tennétek túl magatokat ha a párotok elhagyott másért?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottunk párommal, 4 évig jártunk. Végig volt egy lány, akit nem adott fel miattam se, mindig féltékeny voltam, mert neki udvarolt előttem is. Majd szakított velem (már másodjára) és kiderült, hogy szerelmes a lányba, és randiznak is. Nem azt mondom, hogy belehalok annyira fáj. De nagyon rossz érzés. Mindennél jobban szerettem, és én úgy éreztem, hogy jól megvagyunk. Vitáztunk igen, voltak problémák, de összességében én boldog voltam. Ő lehet, hogy nem, de akkor is...1 év eltelt, és fáj, hogy szerettem, nekem vannak érzéseim iránta, fájdalom-szeretet, ő meg már semmibe vesz. Nem tudom hogy fogadjam el.

2016. szept. 5. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, hogy aktívan éled az életed tovább. Építgesd magad, tanulj fejlődj. Ismerkedj :) És egyél mogyoróvajat :D
2016. szept. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Foglald el magadat. Komolyan, nekem bevált. Decemberben elég csúnyán lett vége egy kapcsolatomnak, első szerelem volt, stb.

Elhatároztam, hogy változtatok. Előtte évekig halogattam a jogsit, most megcsináltam; saját vállalkozásba kezdtem, sportolok, ilyesmi.

Na meg kezdj el másokkal ismerkedni. Ne görcsösen, szóval ne akarj kapcsolatot, csak beszélgess, meg ami jön. Rá fogsz jönni, hogy vannak mások is a földön, akik ugyanolyan fontosak tudnak lenni, min az exed.

2016. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesz másik kapcsolat, ami lehet, hogy királyul összejön.
2016. szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen vállalkozásba kezdtél, kedves második válaszoló? Adj már tippeket nekem is :)


Kedves kérdező! Elsősorban persze miattad írok. Biztosan kegyetlen amit érzel, de mondok neked valami jobbat. Ne pazarold a fiatal éveidet. Ne bánkódj a srác miatt, nem éri meg éveket elcseszni ahelyett hogy a saját életedre, a saját boldogságodra koncentrálsz. Ha nem megy a továbblépés, és csak azon járnak a gondolataid, milyen jó volt vele, sohasem leszel újra boldog. Sőt, telik az időd, az energiád, öregedsz, átváltasz negatívba, netán depis leszel, leépülsz. Pedig lehet màr sokkal sokkal boldogabb lennél mint eddig valaha is voltál, ha nyitott lennél az új dolgokra, új emberekre! Biztosan vár téged valaki, valahol!!! Próbàlj meg pozitivan élni és minden gondolatodat elterelni a múltról. Fiatal vagy, élvezd ki. Légy boldog. És egy percet se pazarolj el a saját boldogságodból. Egy percet se!!!

2016. szept. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem már az kiábrándító lett volna, amikor kiderült, hogy mellettem másba szerelmes. Meg hogy mellettem udvarol másnak. Bakker, önbecsülésed hol van??? Ennyi. Én ilyen embert nem szeretnék.
2016. szept. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én rengeteg Tyrian-t játszottam, és nagyon sokat segített :)
2016. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!