Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam itt is pár hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam itt is pár hasonló kérdést, illetve hallottam is már, hogy valaki szinte undorodik a párjától, az érintésétől, együttlétektől stb. Ez az undor hogy alakul ki valakiben és a másik miben tehet erről?

Figyelt kérdés
Lehet oka ennek az elhízás,vagy ha igénytelenné válik az illető,elhanyagolja magát...Esetleg más oka is lehet,sok veszekedés pl? Biztos vannak olyanok akiknél már első alkalommal nem működik a kémia,testileg nem vonzódnak egymáshoz,vagy csak az egyik és így a szex meg sem történik,vagy igen de rossz élményt hagyva maga után. Vannak viszont olyan párok akiknél egy darabig akár évekig minden jó és szép,majd (gondolom ez is egy folyamat,nem egyik pillanatról a másikra) nem úgy néz már a párjára mint azelőtt.
2016. szept. 5. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki undorodik a parjatol a kozelletetol az erintesetol szerintem ott mar se szerelem se szeretet nem letezik.
2016. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdés még az is,ha valaki egyébként jól néz ki,ad magára stb ,de a másik a fent említett mértékben elhidegül tőle annak milyen okai lehetnek?
2016. szept. 5. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha az illető mondjuk jól néz ki, tegyük fel tényleg jól néz ki, akkor általában olyan nagyot csalódik az ember a másikban, hogy már undorodik tőle testileg is amiatt amit tett.
2016. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jellemtől lehet undorodni.
2016. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl az egyik fel halalosan beleszeret masba de nem akarja elhagyni a parjat es mivel a helyzet bosszanto szamara igy jon ki a frusztracioja.


Aztan van ahol elhizas, eligenytelendes van a hatterben, van akinek az onallotlansagbol lesz elege,a sor vegtelen de az undor oka leginkabb egy harmadik.

2016. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van hogy valaki beleszeret màsba onnantol a màsikban csak a rossz tulajdonsàgokat làtja..vagy ha többször megalàzta onnantol nem tud nő vagy férfiként nézni a tàrsàra..ha idegenektől több kedvességet figyelmet kap..szerintem elhizàs nem kelt undort utàlatot hisz ha segitő tàrs segit visszaalakulni..de van hogy egy betegség miatt hizik el vki akkor is ha szereti a tàrsàt az miatt nem undorodik meg..

Engem lecseréltek egy vékonyabbra de az van higy a vékonyabb is hizàsnak indult..most vajon őt is "ledagadékozza "az ex? :)

Én viszont azota bolfog vagyok..

2016. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én olyan történetről hallottam az ismerettségi körömben, ahol a lánytól a természete miatt undorodott meg a srác. Nagyon sokáig együtt voltak, és kb háromszor szakítottak, mire ez így is maradt.

Az ok: folyamatosan üvöltöztek egymással, de a hagyományos pohártörő módon, repkedett ott mindent. A csaj folyton manipulálni próbálta, a srácnak nem tetszett. Egy ideig az tartotta őket össze, hogy nagyokat szexeltek az ilyenek után. Majd a csajnak egyre csúnyább húzásai lettek (elkezdte másoktól tiltani, mindenbe beleszólt, semmi sem volt elég jó neki), végül megcsalta a srácot annak a legjobb barátjával. Ez volt az a pont, ahol a srác teljesen megundorodott tőle, és kizárta az életéből mindkettejüket. Hozzáteszem, a leányzó egyébként csodaszép, és nagyon nagy "színésznő"...párszor találkoztam vele, ha nem tudtam volna másoktól, miket hazudozik rólam a hátam mögött, még el is hittem volna, hogy kedvel :) Tipikusan a belül rothadó piros alma esete.

Összefoglalva a kérdéseidre a választ: szerintem az esetek legtöbbjében a belső okozza ezt. Lehet külső dolgoktól is undorodni, de azt intelligens ember megbeszéli a másikkal, és változtatnak, ha tudnak. Ellenben ha a másik személyiségétől undorodsz, az visszafordíthatatlan. Ez egy ideig fokozatosan alakul ki, érezni lehet az elhidegülést, a veszekedéseket, de legtöbbször egy konkrét cselekedettől fog végleg betelni a pohár és megundorodni a másiktól.

2016. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azért undorodtam az exemtől mert sokszor zuhanyzás nelkul halál izzadtan feküdt le este tök büdösen. Többször nyomult úgy hogy én nem akartam (fenti okok miatt), mégis addig piszkált mig belementem csak legyen vége.

volt hogy a gyerek mellettünk aludt akkor se hagyott békén csak legyen meg neki...na én ezért undorodtam meg. Szét is mentünk szerencsére, otthagytam.

2016. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!