Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti maradnátok ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Szerelmemmel 3 hónapja vagyunk együtt. MIndig mondja mennyire szeret. Erre most az derült ki h fenn van egy társkereső oldalon ahol lebukott. Egy nővel csetelt a nő randit kért és ő igent mondott. Tovább nem tudom mi lett volna mert elmondtam neki h rájöttem és ezért törölte magát.
2016. szept. 5. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Lapát. Kár pazarolni az időt ilyenre.
2016. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hogy mi maradnánk-e, az magánügy, mint ahogy az is, hogy Te maradsz-e vele. Szerelem és hülyeség ellen nincs orvosság.
2016. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem.


Volt egy párkapcsolatom, amit egy társkeresőn hoztam össze. Másfél évig tartott, amikor közös ismerős hatására felregisztráltam. Ő is fenn volt, s mindig panaszkodott, hogy mennyire nem megy neki az ismerkedés. Én pedig kíváncsi voltam tényleg ugyanazok-e vannak fenn, mint amikor én. És akkor belebotlottam az exem profiljába. Kép nélkül, de ugyanaz a nicknév...


Volt belőle nagy balhé, de végül nem lett szakítás a vége. Azonban onnan meghalt számomra a dolog, ugyanis nem bíztam meg benne többé. Bizalom nélkül egy kapcsolat pedig nem ér semmit.

2016. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 striga válasza:
86%
Rúgd ki a francba és felejtsd el!
2016. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Velem ugyanezt csinálta a barátnőm. Titokban társkeresőzött. Én hülye megbocsájtottam neki. Aztán meg is csalt egy török pasival. 21F :-( Én nem bocsájtanék meg.
2016. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Férfiként én azt mondom, hogy egyértelműen nem maradnék ilyen emberrel együtt.
2016. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem,abszolut felesleges.nemis érdekled.
2016. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam. Csak épp velem beszélte meg a randit, én álnéven voltam regisztrálva. Szakítottam a párommal, egy hétig voltunk külön és közben mással találkoztam. Végül kibékültünk, tehát 1-1. Most törölte magát a társkeresőről. Nem mondom,hogy nem fogja újra megtenni, de szeretem őt, ezért egyenlőre együtt maradunk aztán kiderül.
2016. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amúgy persze, hagyd el, ha nem vagy elég jó neki, akkor nem is kell már! :)
2016. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!