Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NŐK! Inkább életetek végéig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Inkább életetek végéig egyedül maradnátok, minthogy olyan pasival jöjjetek esetleg össze aki külsőre abszolutte nem jön be de belsőre igen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 16:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, mivel az összejövés nálam azt jelenti, hogy szerelmes vagyok az illetőbe. Ha nem vagyok az, akkor felőlem lehet bármilyen jó lelkű vagy nézhet ki bárhogy, nem leszek vele együtt, soha.
2012. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Akkor meg is érdemlitek az örök szingliséget!
2012. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Talán meg :) De ettől még nem fogom magamat a boldogtalanságba hajszolni.

Egyébként is én tök jól elvoltam mindig szingliként :) Szóval marha nagy gyötrelem lenne :)

2012. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Ez lenne csak még fiatal vagy és te is a felhők magasságában hordod az orrod. Nem lesz ez mindig így, de nem ám.
2012. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A kérdés egyik része sem reális. Egyrészt, mert ha valakivel nem jövök össze, még nem maradok életem végéig egyedül. Másrészt, ha valaki belsőre megfog, össze szeretnék jönni vele, akkor az érzelmek is kialakultak. Az pedig tény, hogy akit szeretünk szebbnek, jobbnak látjuk.
2012. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem látom, hogy bárhová leírtam volna az életkorom :) Fogalmad sincs hány éves vagyok.

Megjegyzem 60 feletti egyedülálló ismerősöm is van és nem ismerek nála boldogabb embert :)


A szingli nem azt jelenti, hogy nincsenek barátai és hogy nem szexel. Csak épp nem él kapcsolatban.

2012. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Akkor inkább leszopnék egy lovat minthogy olyan sráccal kezdjek aki nem tetszik.
2012. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Visszakérdezek: összejönnél egy olyan csajjal aki baromi ronda, elhízott, sárga fogú zsíros hajú luvnya, de ennek ellenére nagyon jószívű? Ugye hogy nem.

Én sem tudnék lefeküdni Quasimodoval, hiába van jó lelke, nem izgulnék fel rá a púpját simogatva.

2012. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9 es

volt ilyen barátnőm nem jött be nagyon de olyan hihetetlen kedves volt meg adott szeretetet ..nagyon megfogott vele talán a legjobb kapcsolatom volt, ugyanis volt nagyon jó nő is, azzal meg nem éreztem jól magam

2012. dec. 23. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!