Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy csak hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak hétvégén találkozunk és hétköznap nem hiányzok neki?

Figyelt kérdés

Már két éve vagyunk együtt. Egyetemre jár és kolligiumban lakik én középiskola végzős diákja vagyok. Szombat este és vasárnap délig együtt vagyunk. Hétköznap suliban vagyunk. Nem tudunk találkozni, mert hát messze vagyunk így egymástól. Eddig minden nap felhívott vagy megírtuk mi történt velünk aznap. Ez szinte sosem maradt ki. Egy

ideje már nem beszélünk minden nap. A hétköznapok úgy telnek, hogy ő eljár a haverjaival sörözni, néha buliba, vagy haverjaival néz filmet.Úgy érzem hanyagol. Tudom, hogy az egyetemi évek szépek és nem maradhat ki a bulikból,de régen ez miért nem hiányzott neki ? Miért választotta akkor azt, hogy velem beszélgesse át az éjszakát két éven keresztül és most pedig a barátai társaságát választja. Igaz érdekli az is, hogy velem mi van, de háttérbe szorultam, úgy érzem. Lehet, hogy megunt? Mit tegyek, hogy ne távolodjon el tőlem?



2016. szept. 2. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt marpedig el kell fogadni. Vagy keresel mast, aki kinott a bulis korszakbol, vagy elkezdesz te is a baratnoiddel eljarni, es nem fog izgatni utana. Valaszd az utobbit, ennyi idosen meg biztosan nem szeretnel befasulni egy kapcsolatba. Most elj te is, amig fiatal vagy, hogy ne akkor jojjon ki rajtad, hogy elpazaroltad a fiatal eveidet, mikor mar ferjed, gyerekeid vannak.
2016. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, es mar keso, mert mar eltavolodott toled. Probald meg tobbet keresni, de ha mindenfele kifogasokkal leraz, akkor hagyd. Amugy meg nem letezik, hogy neked ez a tavkapcsolat dolog, meg hogy heti 1.5 napot talalkoztok, ez jo. Probalj meg ismerkedni a kornyekeden, hatha talalsz mast, akivel tobb idot tudsz egyutt tolteni. Ha viszont minden aron ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz, jovore menj te is oda tanulni, ahol o van. Mar ha addig egyutt maradtok persze.
2016. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő már eltávolodott tőled. Más közegbe került, és ez rossz hatással van rá. Sajnos előfordul az ilyesmi. Megbeszélheted vele, de nem hiszem hogy sokáig fog tartani ez a kapcsolat. A következő lépés az lesz, hogy megismer egy másik csajt, és összejön vele. Hogy ezek után párhuzamosan dugja őt is és téged is, vagy téged dob, az a gerincességén múlik.


Miért választott régebben téged ? Mert kéznél voltál. Most a bulizás , haverok, csajok lesz az élete.

2016. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az exemmel nekem is így kezdődött,hogy volt,hogy nem beszéltünk minden nap..

ez nem normális dolog. én megértem,hogy ebben a 1,5 napban hetente nem érzi annyira a kötődést és talán már nem szeret úgy.

van esély rá,hogy jövőre te is a városban fogsz tanulni? és mondjuk összeköltözni?ha igen,akkor ezt a 9 hónapot ki kéne bírni,motiválni magatokat azzal,hogy nem sokára vége a távkapcsolatnak.

volt ilyen ismerősöm,akinek a barátja 2 évvel hamarabb ment egyetemre. kibírták távkapcsolatban ezt , utána a csaj is ment egyetemre. a mai napig együtt vannak. de kétlem,hogy hanyagolták volna egymást ebben a 2 évben.

ha fontos neked,akkor ülj le vele és beszéljétek meg ezt.ha fontos vagy neki akkor keressétek egymást minden nap.

ha nem,jól el van nélküled és eszébe sem jutsz egész nap,akkor kár erőltetni,hagyjátok menni egymást

2016. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!