Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy emiatt "féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt "féltékeny" vagyok az exére?

Figyelt kérdés

A páromnak volt régen egy komoly betegsége, hónapokig kórházi ápolásra szorult, kérdéses volt, hogy túléli-e stb. Utána otthon is hónapokig lábadozott. Ekkoriban volt egy kapcsolata, és mikor úgy szóba jött köztünk, akkor említette hogy mennyit támogatta az illető, és mellette volt, és stb. De nem szokott áradozni róla vagy ilyesmi, és sok éve volt, azt tudom, hogy már nem érez iránta semmit, nem ez a gond!

De akkor is rossz érzéssel tölt el, hogy ő mellette lehetett, én meg nem, és úgy érzem így kevésbé lehetek neki fontos, hisz én nem teszek érte "semmit", csak amit egy átlagember a pasijáért, ő meg többet tett érte. Tűnhet marhaságnak, de engem bánt!

Hogy legyek túl ezen? Egyáltalán, beszéljek erről a párommal? Csak magamban rágódok rajta azóta, nem mondtam neki, nem akartam hisztisnek tűnni vagy ilyesmi.


2016. szept. 6. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez tök normális, szerintem kb mindenki így érezne a helyedben. Nyugodj meg és gondolj arra, hogy most te vagy a pároddal, a másikkal meg szakított, és nem ok nélkül. Meg aztán gondolom nem 80 évesek vagytok, előttetek az élet és (bár isten ments hogy bármi baj történjen), de majd ti is át fogtok még élni sok bensőséges pillanatot.
2016. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság ezzel foglalkozni. Nyilván, hogyha támogatta és mellette volt biztos nagyon hálás neki, és nyilván ebből kifolyólag biztos fontos része is volt az életének az a lány, de ez nem jelenti azt, hogy te ne lennél neki kevésbé fontos. Abba gondolj csak bele, hogy ha az a helyzet most lenne és nem régen, akkor te is ugyanúgy mellette lennél és támogatnád. Az, hogy neked erre nem adatott lehetőség egy dolog és reménykedj is benne, hogy nem is fog ilyen lehetőség adódni az életetekben. Attól még éreztetheted a pároddal, hogy fontos vagy a számára és nem hiszem, hogy azt gondolná, te ezt nem tennéd meg ugyanúgy érte. Inkább koncentrálj arra, hogy túlélte a betegséget és örülj neki, hogy ezáltal ma veled lehet.
2016. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat #2-es vagyok nem hatott a kávé kicsit zagyvaságokat beszélek. Szóval nem jelenti azt, hogy kevésbé lennél neki fontos és éreztetheted vele, hogy fontos neked.
2016. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A múltra semmi értelme féltékenynek lenni. Akkor még nem voltál ott, ergo nem is tudtál volna neki segíteni. Az exével kapcsolatban meg változtasd meg a gondolkodásmódod... lehet a barátod túl sem éli az egészet. Ki tudja mennyi segítséget kapott tőle. Inkább legyél hálás az illetőnek, hogy a párod most életben van és tudjátok szeretni egymást. Te pedig a jelenre koncentrálj, próbálj te is felnőni az előzőhöz gondolkodásban, mert amíg ilyeneken picsogsz, hogy régen ki mennyit tett érte, tényleg kevesebb vagy mint az előzőek...
2016. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!