Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok az exére? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az exére? Ti is voltatok így, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párom három évig élt párkapcsolatban egy venezuelai csajjal.

Félévente kirepült hozzá, ami nem kevés összeg, és már eljegyzési gyűrűt is vett neki. Csak kiderült, hogy folyamatosan csalta a páromat.


Mi gimis korunk óta legjobb barátok vagyunk. Negyedévre rá jöttünk össze, miután szakítottak.

Ha rákérdezek, hogy nem csak a biztonság és a magány elkerülése miatt van velem, akkor felkapja a vizet.


A telefonjában még benne vannak a csajról a képek.

A világ egyik leggyönyörűbb nőjéről van szó. Magas, formás, izmos, sportos test, kerek, nagy mellek, kreol bőr, gyönyörű, drékig érő fekete haj, és olyan arc, ami mellett a szupermodellek és elbújhatnának. Ráadásul, ha rákérdezek, hogy milyen volt, csak azt hallom, hogy egy egzotikus, szexistennő volt, és minden tökéletes volt.


Amikor összeköltöztünk két hónapja, a szerelmes leveleiket is megtaláltam - a szobában ahova cuccoltam be. Olyan romantikus volt. Velem meg az ellentéte. Ha rákérdezek, azt mondja, hogy az már megszállotsság volt és örüljek, hogy vége, és sopha senkiért nem fog megtenni annyit, mind azért a Victoriáért.


De ettől én olyan rosszul érzem magam.

Én csak második vagyok, és soha nem frog annyit feccelni a mi kapcsolatunkba, mint az exéébe.

Ráadásul kisebbségi komplexusom van. Alacsony vagyok, és nem vagyok egy szép nő, hullafehér bőrrel. Úgy érzem soha nem érhetek fel az exhez, és a kapcsolatunk sem lesz olyan.


Unom, hogy mindig csak második leszek, mert az aktuális páromat összetörte az exe :/


Jogosan vagyok féltékeny? Jogos a kisebbségi komplexus? Ti hogy viselkedétek ha az ex egy palvin barbi szerű istennő lenne? Jogosan fáj, h értem nem tenne meg annyit? Akkor meg minek jött velem össze? Állítása alapján szeret...



2016. ápr. 28. 19:47
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokét, ideges vagyok :/ 26/N
2016. ápr. 28. 19:49
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

"az már megszállotsság volt és örüljek, hogy vége"


Volt ilyen kapcsolatom. Külsőre tökéletes, belsőre súlyosan személyiségzavaros. Viharos kapcsolat volt, és pont emiatt elég sok hülyeséget is megtettem miatta. Nem tartott sokáig, de nagyon megviselt, örülök, hogy vége...

A mostani páromért valószínűleg nem tennék ilyen őrültségeket, és ez abszolút pozitív, mivel mellette BIZTONSÁGBAN érzem magam és boldognak. Az exemről pedig ha lehet, hallani sem szeretnék, annyira irritál már.

2016. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Baj h kisebbségi komplexusom van és féltékeny vagyok?
2016. ápr. 28. 19:58
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki, és őszintén megmondom, nem tudnék ilyen kapcsolatban élni... Bele sem tudnék szeretni olyan pasiba, akinek van egy ilyen eszményi exe, akinek csak az árnyékában kulloghatok egész végig. Gondold át, lehet, hogy ha nem is most rögtön, de később találnál olyat, akinek te vagy az eszményi istennő. A döntés a te kezedben van, kérdező, én tuti megadnám magamnak az esélyt. Ismerem ezt a típust, sosem leszel boldog mellette.
2016. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Ennek a nyomorultnak csak pótlék vagy. Hagyd ott minél előbb, mert ennél bárki többet érdemel.
2016. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Baj, igen, mert elronthatod vele a kapcsolatotokat. Fordított esetben te sem örülnél, ha párod egy exeddel hozakodna fel és hozzámérné a kapcsolatotokat a múltbéli dolgaidhoz. Ellenben megértelek, de inkább az önbizalmadon dolgozz, szervezzetek közös programokat, tedd őt boldoggá és legyél te is az mellette. Ne hasonlítgasd a kapcsolatotokat valamihez, ami elmúlt.
2016. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Esztike97 válasza:
49%
Nekem 1.5 éve van párom akit szeretek, de van egy fia egy több éves kapcsolatából. És néha úgy beszélnek egymással mintha még mindig lenne köztük valami....
2016. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nem ajánlom neked ezt a palit, mert szerintem nem fognak megszűnni a komplexusaid, abban sem vagyok biztos, hogy szeret egy ilyen nő után, ne haragudj. Ráadásul én biztos nem tűrném, hogy bármilyen ráutaló dolog is legyen nála, se telefon, se semmi. Ez a szitu nem tesz jót az önbizalmadnak. Nem azt mondom, hogy rosszat akar neked a srác, mert biztos meg akar ettől az egésztől szabadulni, de oldja meg egyedül, én lépnék és egy olyan pasit keresnék, akinek én vagyok a minden, ahogy írtad is, nem a második. Az az igazság, ha a kapcsolatban te rosszul érzed magad bármiért is, akkor ott baj van.
2016. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

Én megértem a problémádat, mondjuk annyi a különbség, hogy az én barátom exbarátnője nem egy szupermodell, sőt, minden nagyképűség nélkül mondhatom, hogy én jobban nézek ki nála.

Azt a lányt eljegyezte. Fél év után, úgy, hogy együtt sem éltek. Meg is lett az eredménye, kiderült aztán, hogy a lány még mindig az első barátját szereti.

Viszont én úgy érzem, hogy a barátom csalódott ebben az elkötelezettségi dologban és emiatt nem fog majd engem is megkérni. Pedig voltak rá megjegyzései, és gyakran beszélünk erről (az eljegyzésről és az ex barátnőjéről is), és mindig azzal jön, hogy ne hasonlítgassam magam hozzá.

A leveles szitu is ismerős, csak én olyan levelet találtam, amit a csajszi írt neki... Abban kifejtette, hogy mennyire szereti és annyira várja, hogy a kis felesége lehessen. Nagyon rosszul esett, de tudatosítanom kell magamban minden egyes nap, hogy annak vége és a barátom lezárta. Kicsit nehezíti a dolgot, hogy a lány még azt hiszi, hogy ők mekkora barátok és néha beszélnek telefonon, de a barátom állítása szerint már mind a ketten túl léptek.

Nézd, ha annyira jó lett volna az ő kapcsolatuk, akkor még mindig vele lenne. És azt is el kell fogadnod, hogy mindig lesz olyan aki szebb/csinosabb/jobb mint amilyennek te érzed magad. De a párod veled van és nem véletlenül. :)

2016. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék veled őszinte lenni, mert egy kissé bár komplexusos (ami szerintem az érzéseid miatt érthető), de nagyon kedves embernek tűnsz. Szerintem sosem lehetsz boldog ezzel a pasival. És ez a pasi sem lesz már sohasem igazán boldog, mert a fejében örökké egy elérhetetlen képet fog isteníteni. Ez az istenítés, amúgy szerintem a távkapcsolatok velejárója, ebben az esetben pedig még erősebb. Legalábbis én magamon is ezt tapasztalom távkapcsolatban élve, hogy ha nem látom egy hónapig a barátomat, akkor egy idő istenítem őt a fejemben, holott, mikor együtt vagyunk, akkor meg két nap után elkezdem látni a hülyeségeit :D. Na, a lényeg viszont, hogy ez megmarad. Ezzel nem fogsz tudni mit csinálni, az elérhetetlen álomkép örökre megmarad neki, és nem fogja hagyni nyugodni. A kérdés csak az, hogy te ezzel meg tudsz-e békélni. Én a helyedben nem tenném, nem lennék második, még ha egy ilyen hulladék lelkű nő mögött kéne kullognom is, aki soha nem érhetne fel hozzám lelkiekben (mert azért gondolj bele, hogy mekkora egy senkiházi, érzékelten p***na lehet az a nő, aki hagyja 20 órákat repülni, többszáz ezret repjegyre költeni szegény csávót, miközben mással k***atja magát). Én elengedném a barátodat, mert ezzel csak téged fog tönkretenni.
2016. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!