Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok az exére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az exére, jogos a félelem?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt és többször hallom azt, hogy "Vele ment volna a dolog, a szex így-úgy, sokat készült rá..." És most már kezdek félni, hogy én csak úgy vagyok neki.


Köszönöm a válaszokat


2014. aug. 10. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
a volt nőm is sokat beszelt a volt baratjarol. dobtam is emiatt.
2014. aug. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mond meg neki h nem akarsz ennyit hallani rola, mert mar nem vele van hanem VELED, innenstol veled foglalkozzon!
2014. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én barátom is sokat mesélt a volt nőjéről, főleg arról, hogy hogyan csinálták, ráadásul a kapcsolat elején is, amikor mi még le sem feküdtünk egymással, de aztán szakítottam vele emiatt. Pár évvel később újra megpróbáltuk és akkor azt mondta, nem azért beszélt róla annyit, mert még szerette, hanem mert tapasztalatlan volt és nem tudta, hogy ilyenről nem illik beszélni, nem gondolta, hogy nekem ez rosszul esik... hát nemtudom mi az igazság, de végül másodszorra sem működött jól a dolog, csak akkor már más problémák miatt.
2014. aug. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!