Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már mindkettőnknek van valakij...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mindkettőnknek van valakije, mégsem hagy nyugodni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve ismerek egy lányt. Az első 2 évben szerelmes lettem, de nem mondtam el neki (valami különös erőtől vezérelve... ne kérdezzétek miért, nem tudom. Bár marha nagy hülyeség volt részemről.) Még az elején bemutatott egy barátnőjének, akivel most is vagyok...


Aztán pár hónapig nem beszéltünk, új baráti köre lett, akik nincsenek rá túl jó hatással. Azt hittem hogy nagyon megváltozott...


Pár napja írtam neki hogy el jön-e sétálni, igent mondott.

És rájöttem, hogy mégsem változott meg. Akkor ott helyben elmondtam neki hogy mit éreztem (először még nem tettem hozzá hogy most is...), és legnagyobb meglepetésemre ő is elmondta ugyanezt. Mind a ketten egy marhának tartottuk magunkat...


Mivel a jelenlegi párom az ő barátnője, ezért tud róla elég sok dolgot. Multkor pl. látta őket a pasijával, és ezt mondta is nekem. Nem tudom miért, de nagyon rosszul esett - valószínűleg mert szeretem még.


Viszont ha a mostani párommal vagyok, ő (mármint akivel elmentem sétálni is) eszembe sem jut, amíg persze nem hozza fel a párom... Idővel ez persze kiderült, és jobbnak láttam ha tőlem tudja meg a párom. Szóval elmondtam neki, de mivel nem tudom mit is kéne tegyek, úgy mondtam, hogy már nem szeretem, és nem érdekel, de azért sajnálom hogy akkor nem volt semmi.


A mostani párom szinte naponta felhozza őt, és (nem ez miatt, de ez miatt is) én is sokat gondolok rá. És eléggé fáj, mert lelkiismeret furdalásom van, amiért nem tudom úgy szeretni a párom mint régebben, viszont az a "barátom", akivel sétáltam, őt egyre inkább úgy érzem hogy szeretem. (Ő meg még rá is tesz egy lapáttal, hogy "talán együtt lehetünk még..." )


Szerintem a páromnak is rég leesett már hogy szeretem a barátnőjét. (Jó, mondjuk nem volt nehéz...

- Képzeld mi történt Regivel...

- Szívem, inkább hagyjuk... ) xP


És ha mégis szóba kerül nálunk az a lány, elég furcsává válik...



Mi a fenét kéne csinálnom? :(


2010. ápr. 22. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Döntened! Huhh, de nehéz volt erre kielégítő tanácsot adni...:D
2010. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

tedd fel magadban a kérdést h meiküket szereted, próbáld összehasonlítani azt az érzést amit a két lány iránt érzel és ha eltudod dönteni meik érzés erösebb azt válaszd.

énis voltam ilyen helyzetben és ez segített.

ha akarsz bövebben beszélni erröl irj emailt privire:)

ha tudok segítek:)

üdv

egy 19 éves lány

2010. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire jó barátnők most is?(írtad,hogy másik baráti társasága van és lehet,hogy eltávolodtak) Az is lehet,hogy összeveszett a te párod és a másik csaj valamin,de te nem tudod.Lehet,hogy most hirtelen ezért kellettél a csajnak.Régebben biztos nem-hiába mondja most azt-,különben nem hozott volna össze mással.Aki igazán szerelmes, az nem képes megtenni.

Ha a másik pároddal jól megvagy x éve ,akkor felesleges felrúgni a kapcsolatot a másik lányért.Vele nem is biztos ,hogy működne-te mint embert és barátot ismered, nem mint barátnőt.A két dolog lehet teljesen különböző és az sem biztos,hogy az ágyban megértenétek egymást(ez is fontos).

Te csak felépítettél egy álomképet ezzel a lánnyal kapcsolatban,végre megkaphatod és gondolom x év után egy kapcsolat sem annyira izgalmas,mint egy ilyen kaland.

A másik lánynak is volt lehetősége nálad.Nem lépett,nem mondott semmit,(nem szakított volna miattad ,ha volt pasija)....

2010. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Akkor nem volt pasija, most van. És mikor elmondta hogy ő is szeret/szeretett, akkor is volt (most új van neki...)

A mostani párommal 2 éve vagyunk együtt...


Mellesleg nem ő hozott össze a mostani párommal, de ez már egy hosszabb történet.


De az biztos hogy nem vesztek össze semmin. Mivel új baráti köre van, ezért elég valószínű hogy tényleg eltávolodtak egymástól... Úgy tudom szokták egymást látni, köszönnek, de semmi más, nem beszélgetnek...


1 év alatt nem sikerült választani. Azóta nem sok minden változott, mivel nem beszélünk. (És így valamivel jobb, az érzés "elkerül", míg fel nem hozza valaki a témát, vagy nincs semmi amiről eszembe jutna. De ha felhozzák / valami emléket találok, akkor nagyon fáj, tegnap éjjel is fenn voltam, mikor megírtam a kérdést utána tudtam aludni fél órát... :\ )


Az eddigi válaszokat köszönöm...

2010. ápr. 22. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!