Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el ezt vagy fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el ezt vagy fog ez változni? Kapcsolat kérdés!

Figyelt kérdés

Sziasztok :). Igyekszem rövidre fogni és csak a lényeget kiírni magamból.

→Történet: Arról van szó, hogy a barátom (igen, együtt is vagyunk) előző barátnője meghalt tavaly. Amikor ez történt még ők együtt voltak szóval ugye nem egy lezárt kapcsolatról volt szó. Hosszú kapcsolatuk volt. Én februárban ismertem őt meg. Megmondta nekem is, hogy ő nem akar kapcsolatot és, hogy ő eltervezte, hogy neki már nem is fog kelleni másik barátnő az előző barátnője után. Ez így is volt. De csak mielőtt megismert engem. Megkedvelt és én is megkedveltem őt. Eleinte csak beszéltünk.Már ekkor megvolt az, hogy mindennap hosszú-hosszú órákat beszéltünk telefonon és facebookon is. Pár hónap után találkoztunk is. Egyre többet. A találkozások során mindketten rájöttünk, hogy jó együtt eltölteni az időt és lassacskán megszerettük egymást.

→Jelenleg: Most ott tartunk, hogy pár hónapja együtt vagyunk. Szeretem őt és tudom ,hogy ő is engem, ezt nem egyszer be is bizonyította. A helyzet az, ami miatt feltettem ezt a kérdést, hogy a facebookon még mindig a profilképe egy közöskép az előző barátnőjével. Ami igazából annyira még nem is zavar. Viszont, amikor voltam először nála láttam, hogy a laptopján a háttérképe is egy közöskép róluk. Ettől függetlenül tudom, hogy szeret engem, de mégis amikor ezt látom néhe másodiknak érzem magam. Amikor még csak ismerkedtünk, sokat mesélt az előző barátnőjéről.

Hogy őszinte legyek, engem igazából nem zavar annyira,sőt. Csak kicsit kíváncsi vagyok, hogy mások, hogy vélekednek erről.



2016. szept. 6. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly halt meg a lány..nagyon nagyon kevés idő, ahhoz hogy elfelejtse.. szerintem még mindig szereti őt, és lehet, hogy kicsit később kellett volna nektek összejönni.
2016. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarna, nem kérdeznéd meg.

Egy biztos: nem normális dolog, hogy veled jár, de az exével közös a képe. Az se normális, hogy ilyen hamar mással kezdett el járni,még fel se dolgozta az exe elvesztését. Te ezt okésnak érzed? Ha szeretne, Téged vállalna fel, úgy, hogy mindenki tudná, hogy már Te vagy a kedvese. Ne légy buta, ezt meg kell vele beszélned.

2016. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szia ! Véleményem szerint a gyászmunka még dolgozik benne ...Az hogy ti egymásra találtatok az nagyon szép :-) ...talán nem is véletlen ,hogy épp akkor sodort egymáshoz a sors amikor a legnagyobb szükség volt rá .. Légy türelmes ,nem lesz ott semmi baj ..minden letisztul majd . Minden jót nektek :-) .
2016. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Honnan gondolod hogy nem vállal fel?

Felvállal! :) Úgy a szülei előtt, mint a barátai előtt!!!

2016. szept. 6. 17:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, legfőképp a 3-asnak :)
2016. szept. 6. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvállal akkor miért az exével közös a profilképe? Szerinted nem rá gondol 0-24? Ne mond, hogy ezt Te nem furcsállod...hagyni kellett volna szegénynek időt gyászolni, nem rámászni.
2016. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem másztam rá, nem kell ilyenekre gondolni, de gondolom neked nem lehet mondani :D

A profiljáról annyit, hogy már régen is az volt és annyi, hogy nem cserélte le. Én már elfogadtam, nem is kérem tőle, hogy miattam változtassa meg, mert szerintem neki a profilja pont eszébe sem jut, de mindegy. Engem az nem zavar, akár hiszed akár nem. Majd ha úgy érzi, akkor megváltoztatja!

2016. szept. 6. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Haaaat ha en egyutt vagyok egy pasival, es boldogok is vagyunk es hirtelen meghal akkor egy ev alatt zero szazalek h ezt feldolgozzam, sztem arra se lenne eleg, h ujra nyissak valaki fele.


Ha megis sikerulne ujra nyitni, biztos szeretnem az illetot de a profilkepet en sem cserelnem le, mert az elozo baratomat meg nala is jobban szeretnem, es a kotelek megmaradna a halal ellenere.


Sztem majd idovel valtozni fog ez, csak sztem o ebbe tul gyorsan ugrott bele es nem erzi meg azt amit te es nem olyan szintem. A profilkep majd lekerul, ha eljut odaaig h elengedje.


Nem vagyok feszbuk manias, de engem ez spec zavarna, habar kapasbol nem jovok ossze olyannal aki nemreg szakitott, vagy ahol nemreg halt meg a parja mert o engem csak szeretne, de szerelmes nem lenne belem. Ez ilyen tulelesi oszton, csajozzunk/pasizzunk be akkor majd kevesbe faj.

2016. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy túl hamar jöttél a képbe. Ami szép és jó, de ennyi idő alatt nem lehet feldolgozni valakinek az elvesztését. Azért ez nem olyan mint amikor meghal valakinek a nagymamája vagy nagypapája. Teljesen normális, hogy nem cserélte le a képét, szerintem nekem is úgy maradna még jó sokáig, ahogy a képek is lakásban meg mindenhol. Inkább az nem normális, hogy ilyen hamar új kapcsoltba kezd, mikor szemmel láthatóan nincs még túl az előzőn. Ez nem egy sima szakítás amit fel lehet dolgozni hamar.
2016. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párodat értem, részéről normális, amit csinál, teljesen normális gyászfolyamat, még nem engedte el az elhunyt barátnőjét.


Téged viszont nem értelek. Tényleg megelégszel az örök második szerepével? Értem én, hogy támogatni akarod, de erre talán nem egy párkapcsolat adja a megfelelő keretet. Ő sem szerethet két nőt, és te sem lehetsz megértő barát és a kedvese egyszerre, a kapcsolatotokat fogja felőrölni előbb-utóbb - pedig meglehet, hogyha nem most, nem ilyen körülmények között ugrotok bele, akkor akár lehetne is olyan tökéletes a kapcsolat, mint aminek itt leírod.


(Páromnak volt egy olyan exe, aki hasonlóan járt - ott a vőlegénye halt meg. A csaj sem tette túl magát a dolgon, pedig ott több idő telt el. Párommal összejöttek, érzelmileg és mindenhogy kihasználta - de nem tudta pótolni az elhunyt vőlegényt. Talált viszont mást a csaj, aki igen. Aki hasonlóan nézett ki, ugyanúgy gondolkodott, és kitöltötte benne az űrt... Nem csalta meg páromat fizikailag, de ez talán rosszabb.

És hát nem véletlenül ex a csaj. Pedig párom rajongva szerette őt, imádta, mindent megadott neki.)

2016. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!