Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért mindig a férfiaktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mindig a férfiaktól várják hogy megváltozzanak egy kapcsolat érdekében? Ők miért nem hajlandók változni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 03:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Olyat kell keresni, akit nem kell megváltoztatni.
2016. ápr. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy 150-200 tényező, mint férfiakkal szemben támasztott elvárás felsorolása után miért dobják be a "fogadjon el olyannak, amilyen vagyok" szöveget.
2016. ápr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Közhely, nincs ebben nemi különbség.

vki képes változni, vki meg a nőtől/férfitól várja el.

2016. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Mert a nők tudat alatt sosem elégedettek!


[link]

2016. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Olyat kell keresni, akit nem kell megváltoztatni."


#1-es. És neked már sikerült?

2016. ápr. 14. 07:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz. Olyannal kell lenni, akit nem kell megváltoztatni. Persze, a csiszolódás benne van a pakliban, de az azért más, mint gyökeresen megváltozni/megváltoztatni.

És lehet velem van a baj, de engem nagyon zavart, mikor olyan pasival voltam, aki dohányzott, füvezett, nem volt ambíciója, csak lebegett az éterben...stb. Na, az ilyen pasikat megpróbáltam megkérni, hogy ezt így ne. Hatása nem volt, így elhatároztam, hogy nem engedek az igényeimből, és csak számomra kifogástalan férfival kezdek. És igen, találtam ilyet :) Neki is vannak persze hibái (mindenkinek van), de semmi olyan, amin változtatni akarnék.

2016. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én senkit nem akartam megváltoztatni, elfogadtam a hibákat, mindenkinek vannak, illetve ha valami olyan volt, amit nagyon nem tudtam elfogadni, akkor inkább szakítottam.

Ennek ellenére tőlem elvárták volna, hogy teljesen megváltozzak. Úgyhogy ilyen szempontból a férfiak sem jobbak.

2016. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!