Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A friss barátnőmet régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friss barátnőmet régóta ismerem és tudom hogy sok bunkó pasija volt, megcsalták, ő meg reménytelenül szerelmes volt, én is legyek bunkó, nemtörődöm és csaljam meg hogy totál belém essen?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

te teljesen h..lye vagy! kérlek, inkább ne is gyere össze csajokkal, ha ez az agyi szinted!


még véletlenül se jutott az az eszedbe, hogy ez a csaj nagyon naiv?

2016. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A logikám kikezdhetetlen. Sajnos...
2016. szept. 6. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom, ezt a logikát!...

Nem attól szeret beléjük, mert megcsalják meg bunkó, nemtörődömök! Ez nyilván neki is rosszul esik, biztos nem ilyen pasira vágyik, csak gondolom olyan, aki hamar szerelmes lesz és épp kifogta ezeket a barmokat, akikre egy percet sem kellett volna szánnia.

Ha azt akarod, hogy beléd essen, legyél vele rendes, törődő és ne csald meg.

2016. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok eszed van.....Most arra akarsz célozni, hogy a nőknek sokszor a macsó bunkó kell aki megcsalja, kihasználja? Ezzel nem érsz el semmit.
2016. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen csináljad csak, remélem okult az előzményekből és elküld téged fenébe.
2016. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem hülyeség amit a Kérdező kérdez, a logika alapvetően jó, bármennyire is gondoljátok, hogy nem.


A női gondolkodásnak - mint másnak is az életben - evolúciós gyökerei vannak. Az a helyzet, hogy bár a társadalom változott, az ember ehhez képest meg nem tudott felnőni, ma is ugyanazok az ősi ösztönök vannak az emberben, mint régen.


Az ősi időkben ahhoz, hogy a nő biztosítani tudja a saját és az utódja védelmét, mindig a legtekintélyesebb hímre volt szüksége. (Darwin is leír egy esetet a "Fajok eredetében", amikor egy nőstény figyelte két hím harcát, majd végül elvonult a győztessel.). Ez megnyilvánulhat a fizikai erőben is, vagy abban is, hogy másokat irányít tud, többség meg hallgat rá. És az az igazság, hogy a bunkó férfiak ezeket az ősi tulajdonságokat tükrözik, és bár egy lánynak fáj, ha rosszul bánnak vele a fickó, az ősi ösztöneiből adódóan mégis ezeket a férfiakat választja, vagy cseréli le rájuk a csendesebb pasit. Természetesen tudom, hogy e modell ellen sokan tiltakozni fognak, de 27 éves tapasztalatom és kutatásom alapján a valóság ezt visszaigazolta.


Neked pedig Kérdező, nem kell kifejezetten bunkónak lenned. Remélem abból, amit eddig írtam, már világossá vált számodra: a nők nem a bunkó férfiakat szeretik, hanem azokat a férfias tulajdonságokat, amikkel rendelkeznek.


Legyél tehát keményebb egy kicsit, és így megmaradhatsz normális embernek, de a csajod is melletted marad majd.


Üdv.


- Light -

2016. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény csaj inkább meneküljön tőled... Egy újabb hülyével van dolga....
2016. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úristen !Sztem ne szenvettesd ezt a csajt keress egy repettsarkút az való neked !
2016. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!