Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire vagytok féltékenyek, ilyen esetbe 40+ párotokra?

Figyelt kérdés
Ha van facebookotok és párotok profilképet cserél, fél nap alatt 100 nál többen likelják többsége férfi. Meg ha nők is dicsérik, hogy milyen jól néz ki csinos és fiatalos.

2016. szept. 6. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene féltékenynek lenni az ilyenre? Örülj hogy szép párod van. Legyél rá büszke.
2016. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van párom, van neki facebook, de még egyszer sem néztem meg. Nagyon hidegen hagy az ilyesmi.
2016. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, 20 felett már kinőnek ebből az emberek :)
2016. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy néz ki hogy nem nőnek ki belőle.
2016. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Ilyen esetben semennyire sem lennék féltékeny...És nemis értem hogy minek is kéne féltékenynek lennem...
2016. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Buszke vagyok arra h a baratnom tetszik masoknak is. Azt jelenti jo az izlesem
2016. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nonek ki...az anyukam meg eretlenebb ebbol a szempontbol mint en... allandoan nyaggat hogy lajkoljam a fotojat meg orankent neki hogy hany lajkja van. Bocsanat de a facebookot folfedezo 40+ korosztaly irto gaz :D

21/L

2016. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!