Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek emiatt a párotokra?

Figyelt kérdés

Barátom 2 napja jött haza egy külföldi kirándulásról.Pár napot voltak ott, nem csak osztálytársai,hanem idegenek is voltak ott.

Ma tudtam meg,hogy az egyik este,mikor nem akart velem beszélni,hamar lerázott, azzal az indokkal,hogy mennek társasozni, 3 idegen lány is átment hozzájuk,az ő szobájába(párom és még 2 haverja voltak egy szobában)

S a végén már egy lány maradt, s elkezdtek inni, s a lány is velük, teljesen lerészegedtek, az egyik fiú még le is smárolta a csajt.

Ez még oké, de ezt a barátom nem mondta el nekem.Mástól tudtam meg ma, s mikor rákérdeztem ezeket mondta.

Annyira féltékeny vagyok azóta,hogy nem tudom elnyomni magamban, főleg,hogy engem meg akkor lerázott.

Ti mit gondoltok?:/


2014. ápr. 9. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Paranoára egész jó gyógyszerek vannak már!
2014. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát az tény, hogy felettébb őszinte barátod van.
2014. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha ő nem csinált semmi rosszat akkor ne aggódj ezen. Lerázott mert biztos bulihangulat volt meg ilyenek.
2014. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

NA ezért nem mondta el, mert féltékeny lettél volna akkor is.

Így meg gondolta hallgat róla és szent a béke, elvégre nem történt semmi, haverja smárolta le.

De te már ezen is ki vagy akadva...

Szerinted akkor miért nem mesélt róla?

2014. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hamar lerázott egy ilyen orgia kedvéért, és ez nem esett jól, azt megértem. Viszont azt, hogy nem mondta el, hogy egy másik fickó smárolt egy másik csajjal? Most ez komolyan olyan nagy dilemma?
2014. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, te ismered a párod. Amúgy én is ilyen féltékeny lennék mint te, de én tudom a páromról, hogy sosem csalna meg, de azért piszkálná a csőröm, hogy tényleg mi történhetett. De szerintem úgy volt ahogy leírtad és nem történt más.
2014. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem csalna meg, de azért mégis előjön ez...hogy vajon miért nem mondta el,hogy az/ok is ott volt/ak miért csak a fiúkat emlegette?

Igen,azzal kezdődött,hogy pár percet nem akart velem beszélni,pedig ott voltak a szállodában akármikor lehetősége lehetett volna írni, de akkor hamar lekoppintott. S talán ez most nem is zavarna,ha az elejétől elmondja,hogy idegen lányok mentek át hozzájuk s nem így tudom meg :/

2014. ápr. 9. 14:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Az én párom 3 hónapot volt külföldön, sose csalt meg de nem is hisztiztem soha. Evvel csak tönkreteszed a kapcsolatot. Amúgy meg haa haverja már lesmárolta a csajt akkor miért aggódsz? Hiszen nem a párod volt. A haverok meg csajon nem osztoznak (legalább is az én haveri körömben)
2014. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Azért nem mondta mert nem akarta hogy kiakadj szerintem, de mi lenne ha megkérdeznéd? Ne akadj ki addig amíg nem tudod miért volt.
2014. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nei nem mondtam semmit ezzel kapcsolatban, nem akadtam ki csak épp rákérdeztem...

Ő is sokat van kint(4-5 heteket,nem kirándulni)de akkor sem vagyok ennyire féltékeny...sőt akkor egyáltalán, de most maga a szituáció hozza ki belőle,hogy ők ott a szobában, részeg csaj...aki akármikor rámászhatott volna.

2014. ápr. 9. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!