Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Sajna ma szakítottunk a pasimmal mert bevallotta h ő még nem érez irántam szerelmet csak tetszem neki mint egy nő. 1 hónapja ismerjük egymást személyesen. Megbeszéltük h nem erőltetjük most a dolgot ezért a barátságát ajánlotta fel de viszont én többet akarok. De elfogadtam a barátságát mert azt még ez át is alakulhat szerelemmé. Én meg pont ezt akarom elérni h megszeressen. A bizalmába akarok férközni és meghódítani de viszont nyomulni se akarok. Szerintetek hogy csináljam? Őt akarom minden áron.
2016. szept. 6. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg már le is feküdtünk egymással és a szex jó volt velem azt mondta de viszont a modoromon kéne változtatnom a dühkirohanásaimon.
2016. szept. 7. 08:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia..

Én a helyében biztos nem lennék a barátja.. Ha mindig látja rajtad h többet érzel és többet akarsz egy idő után teherré válik neki és inkább kerülni fog.. én személy szerint kiheverném inkább a dolgot és nem nézném végig h esetleg összejön mással és beleszeret.

Sok sikert neked :)

2016. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is félek amúgy ettől hogy esetleg mást megszeret majd. De viszont van remény úgy érzem. Lehet személyesen ha meglát majd újra másképp gondolja.Én mindenesetre elmondom neki őszintén hogy nem tudok a barátja lenni ne is kérje. De viszont kapcsolatot sem akarok csak pusztán ismerkedni néha találkozni és hátha kialakul valami. Mert ő is mondta hogy ez még változhat a részéröl de egyenlőre csak barátságot akar.
2016. szept. 8. 21:13
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Ez a barátságosdi sosem működik úgy, ha az egyik fél valójában nem azt akarja pusztán. Annak a félnek az mindig nettó szenvedés.
2016. szept. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mert ő is mondta hogy ez még változhat a részéröl de egyenlőre csak barátságot akar."

Ez a mondat nekem kicsit úgy hangzik h ha nem jön össze mással jó leszel te is.. ne haragudj ha ezzel megbántottalak de én kaptam már ilyet pasitól .. aztán össze jött egy másikkal amikor még szakítottak akkor keresett h h szeret és bla bla bla.. Hidd el h nem érdemes várni egy pasira sem.. Azért érzed h van remény mert ő táplálja ezt benned h ha neki nem jön össze senkivel akkor te ott legyél.. ne haragudj ha esetleg valamivel megbántottalak.. Szerintem hagyd a srácot és keress olyat aki nem csak tartaléknak akar.

2016. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló belátom igazad van felesleges várnom rá mert ugyanis tegnap lelepleztem valami olyan érzésem volt hogy ő mással is beszélget és igazam lett. Nyíltan rákérdeztem és nem tagadta azt mondta igen másokkal is beszélget ismerkedik nem csak velem. Engem meg mindig csak a barátsággal idegesít hogy most csak azok vagyunk. De szerintem is ha akarna még valamit nem ismerkedne senkivel csak velem foglalkozna. Ez csak szenvedés lesz nekem főleg ha tényleg összejön valakivel. Én csak utoljára akartam még látni.
2016. szept. 9. 07:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Fájni fog egy ideig biztos.. de gondolj arra h jönni fog más akinek te leszel fontos és nem kell neki más.. fel a fejjel.. tudom könnyű mondani.. én is sok mindenen mentem keresztül a pasikkal .. jobbat erdemelsz nála 😉
2016. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!