Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drogozik a barátom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogozik a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is elhidegült voltam ezzel a témával kapcsolatban, de észre vettem a barátomon hogy mostanában máshogyan viselkedik. Tehát eddig is agresszív, és hirtelen haragú volt, de néha nem lehet elviselni annyira pörög menne mindenhova néha hajlani 2 kor hív fel ,hogy menjünk valahova. Őszintén szólva ezzel még nincs is annyi probléma , mert aztán mellette tényleg lehet szórakozni-élni, csak az a probléma hogy kicsit már félek tőle. Az apja is valami gengszert volt , és hát olyanokat hallok róla hogy itt-ott szétverték ezt meg azt az ember, hát meg azt is hogy drogokkal foglalkozik. Eléggé fiatal vagyok hozzá képest ő 24 én 19, de nekem ez most így eléggé hirtelen jött. Viszont nagyon jó vele minden irányító típus jól érzem magamat vele...viszont így ott kéne hagynom igaz? A szüleimet is kicsit már zavarja , hogy vele vagyok annak ellenére, hogy nagyon szeretik.

2016. szept. 8. 07:20
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibák miatt telórol írtam.*
2016. szept. 8. 07:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan szakíts vele, aztán kerüld el, amilyen gyorsan csak tudod, mielőtt téged is belerángat valamibe!

Az csak romantikus álomkép, hogy a "szerelem majd mindent megold", meg "szeretettel segítek neki". Ez csak a filmekben van így, a valóságban legvalószínűbb, hogy téged is magával ránt, ha nem menekülsz.

2016. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan ostoba, hogy MAGÁTÓL, tehát mindennemű kényszer hatása nélkül, választja a drogokat, annak tudatába, hogy ismeretes mivel jár együtt, nos az megérdemli! A tudatlanság nem kibúvó! Keress egy értékes embert, mert aki önpusztító életet folytat az más életével se foglalkozik. Felelőtlen, stb...erre vágysz?
2016. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát agresszív, hirtelen haragú, hajnal kettőkor csicskáztat, vandálkodik, drogozik, verekedik, és valószínűleg ő és a családja is drogkereskedelemből él. Az a csoda, hogy a börtönt eddig megúszta, vagy te nem tudsz róla, hogy mennyit ült...


Te meg azon töröd a kis buksidat, hogy szakíts-e vele, mert neked egyébként nagyon bevált, hogy ez köztörvényes bűnözővel tudsz szexelni...


Majd ha egyszer hirtelen haragból jól eltángál, te meg a törött kezeddel törölgeted az orrod vérét, akkor rájössz, hogy időben le kellett volna lépni.

De lehet, hogy akkor sem, mert "én annyira szeretem, és megfogadta, hogy többé nem fordul elő".

2016. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt meg barmi kerdes felmerul, akkor nagyon nagyon buta vagy.
2016. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak így tovább kislány. Drog mellett általában a kur..vák is képbe vannak. Ha rád un, beállhatsz a sorba, csak hogy közelébe maradhass. Mert hogy nagyon jó pasi, te szereted.
2016. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda vonzó partner! Nem győztem olvasni a jó tulajdonságait.
2016. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, ki ne akarna egy agresszív, hirtelen haragú, pörgős, drogos pasast! Főnyeremény!
2016. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátod valószínűleg katizik melletted... talán még ginázik is. :/
2016. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kati, Gina, és Juli, Margit, Eszter....

Ismerek olyan családot, ahol a drogból és a lányfuttatásból élnek nagyon jól. De olyat nem, ahol csak drogból...

És a srácnak nem egy barátnője végezte úgy, hogy eladták prostinak Amszterdamba.

Azon szoktam csodálkozni, hogy talál még mindig olyan buta libát, akit képes beszédíteni, elvégre az egész város tudja, milyenek.

2016. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!