Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így a párom, miért okoskodik bele mindenbe?

Figyelt kérdés

Amióta összeköltöztünk, akkor jött csak ki igazán ez az énje. Bármit csinálok, állandóan bele kell szólnia és okoskodnia... Például én kutyakozmetikusnak szeretnék tanulni és el akartam kezdeni megfürdetni a kutyát (professzionális samponnal, meg miegymás) gyakorlásképp, a lényeg hogy a sampont lassan össze kell ráznom x adag vízzel, úgy hogy ne habosodjon. Ő meg odajött és beleokoskodott, hogy miért nincs annyi eszem, hogy gyorsan összerázom. Mondtam neki, hogy majd én tudom, ezt tanulom. Ő meg visszaszól tök lekezelően, hogy ő jobban tudja, mert több kutyát fürdetett, mint én (jah, falun, slaggal...).

Vagy amikor tanulok, akkor is tök lekezelő, hogy én nem is tanulok, csak facebookozok, holott neki van egy érettségije és ennyi. De kb mindenbe beleszól, amit csinálok, hogy mosáskor miért azt az öblítőt használom, hogy főzéskor miért annyi sót rakok a kajába, meg még sorolhatnám...


Nem tudom számít-e, de ő ilyen kisfőnök, ahol dolgozik és amikor nem voltunk fasírtban, akkor mesélte, hogy a főnökei állandóan azt akarják, hogy generáljon feszkót, kötekedjen, mert ezzel ösztönzi a dolgozókat... Akkor az anyja is tök értetlen, vele még 3x rosszabb, mint velem, de az anyja olyan is amilyen, ő tényleg olyan hogy az ember már fogja a fejét tőle... csak nem veszi észre hogy én nem vagyok olyan vagy nem tudom...


Miért csinálja ezt velem? És én mit tegyek ebben a helyzetben?


2016. szept. 8. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen. Ha nem tudod/akarod elviselni akkor menekülj! Csak rosszabb lesz.
2016. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad,ha te érzed hogy amit csinálsz jól csinálod szólj rá ne mind cseszegessen
2016. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
Véget ért a beetetés.
2016. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a kimutatta a foga sárgáját eset.


Ha emelett az ember mellett akarod leélni az életed, hát szíved rajta, de ahogy már írták, ennél csak rosszabb lesz.


Inkább keress olyat, aki látja (nem csak nézi), amit csi-

nálsz, megbecsüli és elismeri, és nem pofázik bele olyan-

ba, amit nem ő él át :)

2016. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem túl magas az iq-ja, ezért csinálja. Ha ez neked kell, viseld. Ha nem kell, hagyd ott. Komolyan. Ezen nincs mit szeretni-
2016. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem narcisztikus, dobd ki mielobb.
2016. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi leszz ha gyereketek lessz velük is ilyen lekezelő lessz és okoskodni fog neked!?Én jól meggondolnàm hogy vele éljem le az életem !Az ilyen önbizalomhiànyos és az okoskodásàval próbàlja kompenzàlni a sajàt butasàgàt !
2016. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!