Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Egyutt élünk . Nagyon sokat vitázunk, elég csúnyán beszélünk egymással, de inkabb o velem . Sok sok kérdést írtam ki ide , linkelek, hogy egyszerűbb legyen :

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Na szóval ez van .. Egy hete nem találkoztunk , mindenért ugyanúgy veszekszik velem . Mar szakítani akarok . Közöltem vele, érzi a hangomom, higy nincs minden rendben .. Azota hívogat, mintha semmi nem történt volna , ugy beszel velem .

Egyszer leoszt, majd felhív mintha mise történt volna ..


2016. aug. 8. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobd már ki a 3,14csába.
2016. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úristen, 24 éves lány vagyok, elmondjam, hogy rajongok a páromért? Imádom vele a szexet, én is kezdeményezek, nincs olyan, amit ne tennék meg neki az ágyban, mi is együtt élünk, de mindig odafigyelek, hogy ápolt legyek és tetszem neki.

Sosem szólnám le a pénze meg semmi miatt, mellesleg ha katona lenne, kifejezetten tetszene. :D


A lényeg, hogy lehetne neked is legalább ennyire jó kapcsolatod. De jobb is. És nem hiszem, hogy lejjebb kéne adnod ennyivel. Mert amiket írtál korábban, azok azért nagyon durvák. Semennyire nem tisztel téged, nem kíván, veszekedtek, akkor minek vagytok még együtt?

Ha azt hiszed, majd jobb lesz, nem lesz jobb. Max. beletörődtök, megszokjátok stb. de jobb már nem lesz. És még csak alig egy éve vagytok együtt, mi lesz később?

Keress normális lányt, mert ez a kis fruska tiszteletlen (nemcsak veled), nem tud viselkedni, éretlen. Sorolhatnám, de te is tudod.

2016. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!