Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van meg valaki, aki szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg valaki, aki szenved ettol?

Figyelt kérdés

A parom olyan tipus, aki nem tudja\akarja megbeszélni velem, ha valamilyen problémája van, es ebből kifolyólag 2x nagyon mely sebet ejtett bennem. Nekem rosszul esik, ket-három napig is belul orlom magam emiatt, ha pedig mondom neki, hogy miert csinálj ezt, meg én vagyok, aki bekepzeli maganak, es hagyja, hogy emesszem magam tovabb. Egyszeruen felek mar ilyen helyzetben, annyira tartok az ujabb csalódástól. Haragszom ra, miert ilyen, hogyan kezeljem? A kapcsolatunk komoly, es egyebkent az esetek nagy részében jo.


22 N



2016. szept. 9. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vele boldog, szakíts vele. Ilyen egyszerű. Jön másik, akit jobban megérdemelsz. 24f
2016. szept. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Hogy ejt rajtad sebet azzal, hogy nem mondja el a problémáit?
2016. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez egy probléma lehet. Az ember azt hiszi hogy azért nem oszt meg a párja vele dolgokat, mert nem bízik benne. Persze lehet hogy így van, de az is elképzelhető, hogy nincs mögötte rossz szándék, egyszerűen ilyen típus. Én pl. ugyanilyen vagyok. Nagyon ritkán mondok el problémákat a hozzám közelállóknak is, szeretem magam megoldani a dolgot, és így nem terhelek vele másokat. Másik pedig hogy semmiképp sem akarom hogy bárki is sajnáljon, vagy kibeszélje a bajomat a hátam mögött. Így aztán senkinek sem mondom el, amikor meg megoldódott, akkor meg már nincs is jelentősége. Lehet a te párod is ilyen...
2016. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Egyet értek a második válaszolóval mégis milyen mély sebeket ejtett benned amiért belülről enészted amagad amiért nem köti az orrodra az egyéni problémáját?

Ha bunkó veled és rajtad adja ki emiatt a rossz kedvét azt még megértem, de ha nincs kihatással te rád akkor furcsállom.

2016. szept. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugy, hogy elofordult, amikor epp hullamvolgyben volt a kapcsolatunk hogy ahelyett, hogy Elmondta volna , hogy neki ez es ez problema, oldjuk meg valahogy, mar mas fele kacsingatott. Ezen mar tul tettem magam, de ilyenkor előjön, es irtó duhos vagyok ra.
2016. szept. 9. 01:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szarért nem hagyod ott? Le sem tojik, megaláz téged. Ennél csak jobb lehet. Minek kell egy elcseszett kapcsolathoz görcsösen ragaszkodni? Bárki másba bel tudsz szeretni. Hagyd ott.
2016. szept. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fish1 ***** válasza:

Minden kapcsolat egyik alapja a megfelelő kommunikáció, az érzelmi dolgok szintjén is. Ha ez nincs meg, akkor nem sok értelme van, pont azért, amit leírtál.

Szerintem nem érdemes küszködni ezzel, mert egy kapcsolathoz 2 ember kell, egy nem elég.

2016. szept. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban. Nem jönnék össze olyan férfival aki képtelen elmondani a problémáit! Ez senkinek nem jó ha magába folytja, neki se meg a párjának se. Akár munkahelyi, akár otthoni gond, ha nem mondja el nem tudjuk megoldani. És ilyenkor jönnek a félreértések, a megcsalás, veszekedés. Nyilván a legtöbb pasi nem "nyafog" a meló miatt otthon de legalább mondja el, hogy gondok vannak a melóba, és akkor nem veszem magamra hogy morog és puffog egész este, és nem fogom pont akkor csesztetni azzal is hogy szerelje már meg a csapot. De ha nálatok már megcsalás is volt akkor nagyobb gondok vannak.
2016. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha más fele kacsingatott akkor azt mondjad ne ilyen hülyeségeket hogy a palid lelkibeteg...
2016. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!