Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elviselni, ha rosszul van. Állíthatom választás elé, vagy önző vagyok?

Figyelt kérdés

Páromnak vannak ilyen... hullámai. Nem tudom igazából, hogy depressziós-e, de ez a legjobb szó, amit használhatok rá.

Viszont ezekről én sosem tudok. Vagyis hát nem számol be róla, hogy gondok vannak, csak azt veszem észre, hogy vagy kerül mint a pestist, vagy mindenen veszekszünk. És ő most mindenkit gyűlöl, mindenki hagyja békén.

Segíteni nem tudok. Ha erőltetem, hogy mi a baj, csak veszekedés lesz belőle, mert miért nem fogom fel, hogy nem velünk van gondja. De nem mondja el, hogy miért, nem kell neki a segítség, és nem akar velem lenni ilyenkor.


Az a baj, hogy elég sűrűn vannak ilyen hullámai. Kezdem azt érezni, hogy totálisan érzéketlen leszek rá, mintha csak hisztizne.

Rá fog menni a kapcsolatunk. Én nem bírom, és ő se.


Megtehetem-e, hogy döntésre kényszerítem: vagy elmegy pszichológushoz (ha már velem nem hajlandó beszélni), vagy elveszít. Vagy ez totális önzőség, és csak az süt belőle, hogy nem támogatom?

Sajnos olyan emberről van szó, aki még sima orvoshoz se hajlandó elmenni, komoly baj esetén sem.



2016. szept. 10. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen hisztit addig csinaljak, amig van ra kereslet. Onsajnaltatasnak hivjak meg figyelemehsegnek. Amig bejon, csinalni fogja. En altalaban hamar megunom az ilyesmit, es berekesztem a kommunikaciot. Ha patyolgatod, akkor a vegtelensegig tudjak nyomni a musort.
2016. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem pátyolgatásról van szó. Pont ezaz, hogy ilyenkor sz.rik a világra, és rám is. Akkor is, ha fontos lenne, hogy ne tegye. Ezért hidegülök el szépen lassan.

Megoldást keresek. És az nem megoldás, hogy akkor én is ugyanúgy sz.rok őrá, attól semmi nem lesz jobb.

Én a szakítást sem látnám kiútnak, de ahogy sűrűsödnek ezek a rossz pillanatok, lassan nem látok mást...

2016. szept. 10. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy jó megoldás ha választás elé állítod. Nekem is sok hasonló hullámvölgyem van csak én megmaradok a normális emberi viselkedés szintjén annak ellenére hogy a legkisebb probléma is megborít érzelmileg. Arra mindenképp hasznos lenne az hogy választás elé állítod hogy rá jönne nem körülötte és a szenvedése körül forog a világ. Az ilyen ember nagyon könnyen marad egyedül a viselkedése miatt ha nem tesz ellene semmit. De ettől még egyszer sem biztos hogy téged és a kezelést választja ezzel számolnod kell.
2016. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!