Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Maradnátok vagy lépnétek?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz,kiszeretnem fejteni rendesen!

Nos,15 honapja vagyok a jelenlegi parommal.

Az elejen imadtam,a szuleimmel is harcoltam hogy fogadjak el.

Mar egyaltalan nem olyan...mint regen.

A szex is neki jo nekem is van orgazmus minden de nrm erzem a rozsaszin kodot mint az elejen mindenben.

Mindennap szinte feszekszunk,tilt mindentol es ok nelkul bant ha rossz kedve van en kapom a szidast.

Ugy birtam ki az elmult felevet,hogy nem egy helyen lakunk es amikor par napig nem vagyunk egyutt elhetek.

Mar vagy 3x volt szunet miattam...

Most is ez van.

Amit o elront egy masik srac kijavitja.

Egyebkent ha nincsenek ezek mindig meglep,elvisz wellnessezni de sajnos a rosszakat ez nem feletetti.

O persze csaladot akar de en igy nem merek es nem is akarok hogy mindig marjuk egymast.

Szeretjuk egymast csak nem ferunk egymas mellett.

A sajat anyja mondta,hogy sajnos lassan egy eve hogy mindennap valamelyikotok ordibal ha itt vagy..

Egyebkent az a masik srac elhivott moziba.Ez a masik dilemmam.Elmenjek v kisertesnek ne adjak helyet?

Tudja,hogy van nekem parom akitol mar a gyurut is megkaptam.

Azt mondta o nem harcol olyanert akit mar mas megnyert ( de ez ennol sokkal bonyolultabb)!

Mit tennetek?

Allitolag szeret a parom latom is de mikor masik oldala van egy allat.:(

Fiatal vagyok...es igy egyszer boldog egyszer boldogtalan.Az ido meg csak repul.

Amikor szunet volt mindig elvitt 1-1 srac randizni.

Ekezetert sorry!

Elore is koszonom.

20L



2016. aug. 18. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennék.
2016. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyedben lépnék, mindenképpen. Úgy belemenni egy házasságba, családalapításba, hogy már előtte folyton megy a cirkusz? Kizárt! Ne szúrj ki magaddal...
2016. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos szerintem ez nem természetes. Jelen esetben azt értem természetes alatt hogy neked van egy szép jövőd és ami elrontja az nem természetes. Keress mást mert rengeteg rendes srác van még és ilyen sok problémára alapozni egy házasságot azzal te is de legfőképpen a gyerekeid fogják ezt megszívni. Okosan válassz egy másik pasit mert ennek nem lesz jó vége ha vele maradsz és ne pazarold el az idődet mert még nem jöttek rá hogy leget visszatekerni.

22/F

2016. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A helyedben én dobbantanék. Kiismerted, és látod, hogy nem megy, nem működik. Nagyon hosszú távon lehet változna, főleg ha fejlesztené magát, kijavítaná a hibáit, stb... de annyi időt nem ér meg várni rá.


És neked is biztosan vannak hibáid, amiknek utánamehetnél, hogyan javítsd. Pszichológiai-önismereti-kommunikációs könyvekből Dunát lehet rekeszteni. Csak megtalálod a neked valót... :)

2016. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakítanod kellene vele, és a másik sráccal meg szépen elmenni moziba, ismerkedni vele. Tényleg nem kéne ilyen kapcsolatra alapozni egy házasságot, csúnya vége lenne, ha ez így marad! Még most hagyd el, amíg nem késő, és nem elválni kell, hanem simán "lelépni".
2016. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, egyszerűen az írásodon keresztül is érződik hogy nem akarod te ezt. Hát ne tedd. Menj, láss világot, élj, és alapíts családot olyannak aki megérdemli! :)
2016. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat mindentol tilt ez nem kapcsolat meg az van amit ő akar ez igy nem jó!Mégha el is visz valahova próbàlja hejrehozni a dolgokat ez êdeskevês !
2017. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!