Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinteség vagy hűség? L/21

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Őszinteség vagy hűség? L/21

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok együtt a barátommal, fantasztikus volt a kapcsolatunk, tervezgettünk, összeforrt a kettőnk baráti társasága, rajta kívül nem is néztem másra. 4 hónap után új munkahelye lett, kezdett elhanyagolni, de mindig azt mondta szeret, aztán egyszer elmondta, hogy most szeretne kicsit egyedül lenni, és átrágtuk alaposan a dolgot, 1 hónapot adtam neki. Nagyon megviselt, teljesen kivoltam, mindenki azzal jött,hogy ennek úgysem lesz folytatása. 2 hét után megismertem egy srácot, próbáltam továbblépni, randiztunk is 2x meg állandóan beszélgettünk, úgy éreztem, ő a másik felem, senkivel nem éreztem úgy magam mint vele. Viszont nem érzem, hogy szerelmes lennék, csak a régi barátomba, aki most 3 hét után rámírt, hogy szeretné velem tölteni a hétvégét és nagyon hiányom neki. Nekem is hiányzik.. de most kit válasszak? A régi barátomhoz nagyon kötődöm még mindig, ő életem nagy szerelme, de az új sráccal tudnék hosszú távon is tervezni, ő az a bújós típus, aki sose akarna szünetet, ezt érzem. Legyek az új sráccal őszinte és mondjam meg a réginek hogy vége? vagy fordítva?

2016. máj. 4. 20:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le az új sráccal, csak párszor csókolóztunk, de az nagyon jó volt.
2016. máj. 4. 20:17
 2/9 CptTomato ***** válasza:

Sajnos ezt neked kéne tudnod hogy kinek mit mondj... viszont még nem telt el elég idő..


Ha érzel szerelmet a régi barátod iránt inkább őt válaszd ha iránta se akkor egyiket se.

2016. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az új srácot választanám. Ha a régi ezt eljátszotta egyszer, ki tudja még hányszor fogja. Nem tűnik stabil embernek.
2016. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszamennél hozzá, azok után hogy hetekig mellőzött téged amíg ő ki tudja mit csinált, te meg telesírtad a kispárnád? Ha szeretne, 2 nap után már keresett volna...

Gyászold meg az előző kapcsolatod, mert az a fiú nem szeret téged őszintén, de ne vágj bele újba addig amíg nem heverted ki.

2016. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A "régi" barátodat is csak pár hónapja ismered. Szóval nem jelentheted ki, hogy életed nagy szerelme.

A régi biztos nem szerelmes beléd, ha már pár hónap után hanyagol. Többet képzelsz ebbe a kapcsolatba, mint ami.

Felejtsd el, és adj az újnak egy esélyt.


Nem akarlak elkeseríteni, de ha valaki röpke pár hónap alatt 1 hónap szünetet kér, akkor jobb szakítani. Tartalékba voltál téve. A másik nem jött be, így most visszamenne hozzád, amíg nem talál jobbat. Lehet, hogy neked valami mást adott be, de egy friss kapcsolatban 1 hónapos szünetet kérni arra utal, hogy volt egy másik lány is a képben.


Egyébként milyen hűségről beszélsz? Ő pattintott le egy hónapra.

Ha nem lenne új, akkor is az a legjobb, ha végleg szakítasz az elsővel.

2016. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek a 20:46-ossal, ugyanezt akartam írni én is. Objektívan nézve ez így van, ha szakított veled(szünetet kért(?), nevezd aminek akarod, az csak annyit jelent, hogy akkor nem becsült meg, és nem voltál eléggé fontos neki, ennyi. Nem kell túlragozni. Később is előfordulhat, hogy ő "inkább most egyedül szeretne lenni". Na persze.

25L

2016. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

'Viszont nem érzem, hogy szerelmes lennék, csak a régi barátomba, aki most 3 hét után rámírt, hogy szeretné velem tölteni a hétvégét és nagyon hiányom neki. '


Aha persze, nehogy bedőlj, biztos csak dugni akar, mert így kényelmes. Mi vagy te, a kutyája, hogy otthagy, aztán meg fütyül és már szaladsz is?

2016. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állítólag ti hamarabb értek, sőt nagyon érettek vagytok, főleg már 21 évesen. Minden bizonnyal ...
2016. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit vagy úgy oda azért a nyomorékért? 3 hét után rádírt mert újra megdugna. Bár még megdugni sem tud:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!