Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan érdekes, hogy itt mindenki úgy tudja osztani az észt, hogy milyen egy normális kapcsolat, hogyan kéne viselkedni, a valóság pedig még véletlenül sem ezt tükrözi. Miért? :D

Figyelt kérdés
8 éves kapcsolatom van, amiben bár voltak hullámvölgyek, mint minden kapcsolatban, de stabilnak és jónak mondanám. Ha ennyire tudják az emberek, hogy hogyan kellene viselkedni a másikkal, miért van ennyi rossz kapcsolat a valóságban? :) Kicsit álszentnek tűnik sok ember véleménye.

2016. szept. 10. 22:45
 1/9 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Azért van ennyi rossz kapcsolat mert az emberek nem tudják mikor rossz egy kapcsolat.


Nekem nincs senkim, de ismerek két csaj is, aki nem volt hajlandó beismerni hogy már rég ott kellett volna hagyni a pasit (az egyik szerencsére megtette azóta).


Ha neked sikerült megtalálni az igazit akivel jól összeilletek, akkor csak gratulálni tudok.


Mi többiek keresünk tovább :D

2016. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek többsége alkalmatlan egy komoly és érett kapcsolatra. Nem véletlenül történik annyi megcsalás, válás. Az itteni legtöbb kérdezőnél meg nem nehéz jobban tudni, mert tényleg defektesek. "Xy nem akar tőlem semmit, mit tegyek?" "Xy-ont megcsaltam 10-szer, de amúgy szeretem. Mit tegyek" És naponta érkező rengeteg, hasonló kérdés... Az itteniek többsége frusztrált. Anno segítő szándékkal jöttem az oldalra. Ma is próbálok, de minden egyes alkalommal, amikor feljövök, látom, hogy felesleges. Itt szint mindenki csak a frusztrációját vezeti le és önigazolást vár. Nem valódi segítséget.

Nekem csak 7 éves kapcsolatom van, 24 vagyok, mégis a fejem fogom, hogy felnőttek miket írnak! :D

2016. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szergej55 ***** válasza:
Én kíváncsiságból járok ide. A legérdekesebb számomra az, hogy az emberek 99%-ának annyi önbecsülése sincs, hogy az a vándorbéka segge alá beférjen. Elképesztő, százszor alázzák meg magukat és a porban csúsznak olyan alakok után, akik után még a növények is elrohadnak.
2016. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenki olyan okosnak hiszi magát a való életben még nem tűnt fel? Ő így meg úgy csinálná, ő jobban megtudná csinálni, ezt nem úgy kell, az hülyeség. Ő betartja a szabályokat, stb, mikor meg senki nem látja(csak azt hiszi), szarik az egészre, mert hogy neki szabad.... Ezt nem csak kapcsolatokra értem hanem úgy álltalánosságban. Álszentek az emberek így van. Nagyon kevés kivétel van. Ja és persze mindenki azt gondolja magáról hogy ő is kivétel és ő gondolkozik, cselekszik jól stb. Ez van.
2016. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ja, mások dolgába könnyebb okoskodni mindenkinek, nem vetted még észre? :)


én azért szeretem ezt az oldalt, mert találok mindig egy nagyobb lúzert, mint amilyen én vagyok, pedig én is az vagyok eléggé, és ettől jobban érzem magam. :) Ez a beismerések fóruma úgy láttam. :D

2016. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A laptop előtt ülve, higgadtan mindenki tudja a helyes választ, akinek van egy kis józan paraszti esze. A probléma nehézsége az elmélet való életre való alkalmazásában rejlik.


Például nekem van egy téma, ami valahogy mindig felidegesít, és teljesen ki tudok jönni a sodromból, ha valaki leáll vitatkozni velem azzal a témával kapcsolatban. Magamban mindig megfogadom, hogy a következő alkalommal nem megyek bele a vitába, nyugodt maradok, stb. De mire ez eszembe jutna, általában már annyira ideges vagyok, hogy képtelen vagyok betartani.


Ugyanez a helyzet a párkapcsolatosdival. A párkapcsolatban van egy probléma (túlzott féltékenység, sértődések, viták apróságokon, stb.), a felhasználó feljön, felteszi a kérdést. Mi megmondjuk, mit kéne tennie a követekező hasonló szituációban, amit egyébként legtöbbször amúgy is tud magától, de mire a tanácsainkat megfogadhatná, teljesen más idegállapotban lesz, és egyszerűen nem tudja visszafogni magát. Ugyanez a helyzet akkor, amikor valaki egy kapcsolatban folyton csak ígérget, de sosem tartja be: a beszélgetés pillanatában, amikor még csak elmélet, teljesen komolyan gondolja, de a valódi szituáció már más helyzet.

2016. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismered azt a mondást, hogy más szemében a szálkát... Másrészt néha annyira ostoba emberek kérdeznek, hogy megcsalta 20x, meg is verte és vajon otthagyja e. Most szerinted az ilyen normális? Harmadrészt pedig lehet, hogy egy kívülálló kicsit reálisabban látja a dolgokat mind aki épp benne van, attól még nem biztos, hogy a válaszolók élete annyira tökéletes de néha tök egyértelmű , hogy a másiknak mit kellene csinálnia.
2016. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokkal könnyebb a dolgokat kívülről szemlélni, mint belülről, érzelmileg, hangulatilag, mindenhogyan érintve. akár egy betűre pontosan ugyanolyan helyzetben is teljesen más tanácsot ad az ember, ha csak külső szemlélőként véleményez, mint amit ő maga tesz érintettként. ilyenek vagyunk, általában elfogultak. általában pont ezért szoktuk kívülállók véleményét kérni a problémáink megoldásában, mert őket nem befolyásolják azok az érintettségek, elfogultságok, amik a mi tisztánlátásunkat elhomályosítják. persze ettől még a kívülálló is lehet elfogult, hiszen általában ő is a saját tapasztalataiból, véleményéből és vérmérsékletéből indul ki. de legalább nem ugyanúgy elfogult, mint mi...
2016. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem biztos,hogy álszenteskedés, csak az emberek sokkal jobban tudnak másnak tanácsot adni mint saját maguknak.Én ezt most magamon tapasztalom.Olyan jó lenne ha ugyan azt tudnánk tanácsolni magunknak mint másoknak,de sajnos egyszerűen nem megy.Azt mondom mindenen átlehet jutni de most sajnos ezt nem tudom magammal elfogadtatni.
2016. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!