Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet élvezni a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet élvezni a szexet, ha a pasinak kicsi és vékony a farka?

Figyelt kérdés
Ha a nő kb.semmit nem érez szex közben. Az előző pasikkal jó volt, méretben is nagyobb,vastagabb volt nekik.
2016. szept. 11. 07:26
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

#29 igazad van,meg se probald,minden nö kva,itt is mind azt irta h cikiztek es kibeszeltek az ilyen parameterrel rendelkezo parjaikat es rogton dobtak,amint osszefekudtek....kapj mar a fejedhez!


Kerdezo,ha nem akarod tonkretenni a pasid lelket,ne a meretere hivatkozva szakits,talalj ki bmi mast.

2016. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
0%

Hát mért nem arról szólt most itt minden második hozzászólás, hogy kis farokkal milyen szar? :DDDDD

Nem minden nő k!rva, ezt sose mondtam. Viszont toleranciából, bárhogy is nézem, baromira nincsenek a topon. Igen, kimondom, egy férfi jobban tudja tolerálni egy nő testi adottságait/hibáit, mint egy nő. Soha életemben nem szólnék le senkit se a melle, se a puncija miatt. Nekem azt meg ne mondja senki, hogy nincs köze a mellnek meg a puncinak a szex minőségéhez, mert igenis van. Aki csak nagy mellekre tud begerjedni, az a kis mellű nővel nem fogja annyira élvezni. Ugyanez, ha csúnya puncija van a nőnek, akkor meg mondhatná a férfi, hogy hát én ilyet nem fogok kinyalni, az tuti. Viszont valahogy baromira sokkal kevesebb ilyen véleményt látok a férfiaktól, mint fordítottat a nőktől.

2016. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, akozott hogy "nem tetszik" es "egyaltalan nem elvezem, mert nem erzek semmit" eleg nagy kulonbseg van. Ha olyan pici hogy nem erzem egyaltalan, az nem minosegi problema, amin lehet csiszolni. Ha meg pl. valaki csak a nagy mellekre indul be, akkor eleg konnyu kiszurni az olyan lanyokat.
2016. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj de vannak nagyon súlyos szövegértelmezési problémáid úgy látom. HA NEM ÉRZEM AZT HOGYAN KOMPENZÁLJAM AZ ADOTT SZITUÁCIÓBAN???


Komolyan nem értem, hogy ennek mi a franc köze van az én emberi milyenségemhez.


És igen, a lányok egymás közt kitárgyalják ezt. Viszont agyhalottakkal nem barátkozom, úgyhogy ez a büdös életben nem jut vissza hozzá.

Az meg hogy milyen a mellem nem befolyásolja a partner fizikai élvezeti faktorát. De ha nem érzem az igen. Tiszta?

2016. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
Én meg komolyan nem értem, hogy miért nem tudjátok megérteni azt, hogy ezt senki nem választja? Minden nő harsogja, hogy a méret nem számít, de ha megláttok egy kisebbet, akkor a srác már egyből értéktelennek találjátok? De igazából azt hogy te, meg te, meg te mit gondoltok, magasról leszarom. Viszont, ahogy leírtam, szánalmas, hogy még ezután toleránsnak meritek nevezni magatokat. Akkor mit toleráltok, hogy 180 centi helyett 179 valaki? Vagy hogy kék helyett barna a szeme? :D
2016. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ajánlom az intimtornát.

Jót teszel magadnak rövid (szűkebb leszel, így élvezetesebb a szex) illetve hosszabb távon (szülés utáni és az időskori inkontinencia elkerülhető).

Nekem sokat segített.

2016. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 Titusztitusz ***** válasza:
35-ös...Ugye azt nem gondoltad eddig,hogy a "nőknek nem számít a méret"? Mert ŐK mondták...ENNYIRE nem lehetel naív...Számít nekik pedig...
2016. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Dehogy gondoltam, hülye nem vagyok, csak nem értem, hogy minek hazudni.
2016. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Minden no tudja h ez adottsag es nem valtoztathato,ennek ellenere nem halt ki a kisfarku ferfi tarsadalom mert vannak partnereik,hosszu tavu kapcsolataik tehat a nok tobbsege nem farok meret alapjan valaszt.Az h te belecsoppentel tobb beszelgetesbe ahol a nok ezt megbeszelik,neadjisten mernek tanacsot kerni egymastol h hogy javithato a szex,pech.Az h te ebbol messzemeno kovetkezteteseket vonsz le a sajat szexualis jovoddel kapcsolatban,a te hulye logikadnak koszonheto.


Valoszinuleg nem volt annyi partnered h felmerd h ha valakiben harangozol,nem er fel azzal ha valaki szuk es rad szorit.Ez nem esztetikai kerdes mint egy kis-nagy mell vagy egy salatapunci vs baba....


Igen a nagy es vastag (bizonyos hatarokon belul) nagyobb elvezetet biztosit mint egy rovid vekony,akarhatod h a nok mind hazudjanak neked,de ez van.Ettol fuggetlenul NEM parvalasztasi szempont a meret kiveve ha elvezhetetlen.Sohasem cserelnem le a parom,mert nem rendelkezik az elodje parametereivel,aki viszont emberileg merfoldekkel a parom mogott kullog.Es ezzel nagyon nagyon sok no van igy.

2016. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Titusztitusz ***** válasza:
Gondolom nem akarják megbántani a témában érintett fickókat...
2016. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!