Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogság helyett munka?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogság helyett munka?! Fiúk, elsősorban a ti véleményetekre vagyok kívancsi!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavasszal megismerkedtem egy fiúval, akivel egyből egy húron pendültünk. Rengeteg közös téma, nem volt kínos csend,állandóan nevettünk, kölcsönös vonzalom. Kb 2hónapon keresztül randizgattunk, mikor egyszercsak "megszűnt létezni". Értem ezalatt, hogy nem reagált az üzeneteimre, sőt, meg sem nézte őket. Ami eléggé fájt, mivel tényleg úgy éreztem, hogy az elejétől fogva teljesen egy hullámhosszon vagyunk, és szerintem ez nagyon ritka. A kezdetektől tudom, hogy rengeteget dolgozik, tanul, illetve hétvégente egyéb elfoglaltságai vannak, de én is tanulok, dolgozom, mégis bele tudtam sűríteni az időmbe. Na, a lényeg, hogy nyár közepétől egyszerűen nem tudtam vele kommunikálni

..és 3 hete összefutottunk egy szórakozóhelyen. Én nem is vettem észre, ő integetett messziről. Először nem akartam odamenni, mert nem akartam hinni a szememnek,meg persze fájt is látni, de mégis valamiért boldog voltam, h találkoztunk. Na, ott annyi történt, hogy bocsánatot kért, elmondta, hogy neki nem fér bele jelenleg egy kapcsolat, meg, hogy azért nem is akart belebonyolódni, mert nem akarta, h egy szar kapcsolatban éljünk, illetve nem akart nekem rosszat. Meeeeg persze, ez a szokásos: nincs baránőm stbstb. Elmondtam neki én is a véleményemet, aztán az egész estét együtt töltöttük, (egy csók sem csattant el, én nem akartam) a vonzalom még mindig megvan kettőnk között, végig beszélgettük az egész estét. És ugyanott tartunk, ahol nyár közepén...egyszer írt annyit, h megígéri, hogy elmagyaráz mindent...azóta is várom...A legnagyobb problémám az, hogy egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, nem tudom eldogadni, hogy egy ilyen dolgot csak úgy eldobjon magától az ember...nektek mi a véleményetek? Csak próbálta menteni a menthetőt kamu dumával, vagy tényleg képes valaki a munkát választani a boldogság helyett?


24/L



2016. szept. 11. 22:21
 1/3 Dreamer88 ***** válasza:
77%

Már megbocsáss, de az én szememben, ha volt ideje elmenni a szórakozóhelyre akkor rád is lett volna...


Szerintem egyszerűen berezelt hogy elveszti a "függetlenségét" és "szabadságát" ha elkötelezi magát egy kapcsolat mellett.


Tudom hogy nem könnyű, de el kellene engedned. Találsz másik pasit is akivel egy hullámhosszon vagytok.

Talán próbálkozz kicsit idősebb korosztálynál (30-hoz közel) amelyik már kinőtt ebből a "nincs időm semmire" korszakból.

2016. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
56%

Dreamer-rel egyetértek. Kiegészítésül: sok férfi úgymond talonban tartja a nőket, kétségek között, akik így feltételezik, hogy a pasinak valami rettenetesen fontos dolga van, ami miatt nem fér bele. A remény szikráját megkapjátok, belekapaszkodva pedig akár évekig tápláltok egy nem kölcsönös érzést. Aztán jön a pasi, amikor csak akar, megmelegíti bennetek a szép emlékeket, és megkaphat kis udvarlással szinte bármit.


Senki emberfia nem választja a munkát a boldogság helyett.

2016. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kamuzott, egyértelmű, gondolom a 2 hónap alatt rájött, hogy nem akar semmi komolyat, és dobbantott.
2016. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!