Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennyi lenne? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi lenne? Egy külföldi munka választana szét minket? Elsősorban fiúk válasza érdekelne, de lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

A mostani barátommal már 3 éve ismerjük egymást,mivel egy baráti társaságban voltunk, de akkor is csak köszönőviszony volt köztünk. Aztán 1-2 hónapja bejelölt és elkezdtünk beszélgetni, és nem is gondoltuk, hogy ilyen sok közös van bennünk.


Végül összejöttünk, annak ellenére is, hogy ő jövőhéten már megy ki külföldre dolgozni. Sokat beszéltünk erről az egészről, de azt mondta a döntés az én kezemben van szeretnék -e komolyabbat vagy sem. Végül belementem, és miatta hamar igyekeztem letudni a vizsgáimat, mivel azt hittem ezt a hetet együtt tudjuk tölteni. Erre teljesen kifordult magából, alig keres, teljesen kizár az életéből. Tegnap ezt meg is írtam neki, hogy ha részéről csak ennyi volt, akkor ne is válaszoljon, és azt úgy veszem végeztünk is egymással akkor.

Erre pedig bunkón leírta, őt most az élete túlságosan leköti, meg a kinti dolgok szervezése...aztán látta a válaszomból, hogy nem igazán tetszett a hangneme. Erre megírta nem akar paraszt lenni velem, de vannak más dolgai is....


Most akkor ez kész, ennyi volt? Semmi konkrétumot nem írt, hogy vége van -e vagy sem. Tudom vele kell megbeszélnem, de olyan kis hülye, hogy kizár. Én elhiszem, hogy rossz neki ez az egész, de tudja nagyon jól, hogy én mellette állok mindenben :(


Mindketten 22 évesek vagyunk.



És előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2016. jan. 21. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen jövőt terveztél vele kérdező?
2016. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit reméltél mi fog 1 hét alatt történni, ami után aztán úgyse találkoztok? Hadd menjen, gondolom annyira nem szereted hogy felrúgd az itteni életed és vele menj. A reakciójából ítélve ő egyáltalán nem gondolta komolyan a kapcsolatotokat, 1 numera voltál neki elutazás előtt.
2016. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pff hát ja a 2 es megmondta a tutit, sajna ez van.
2016. jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem mennnék vele,mivel még van 1,5 évem az egyetemből, és azt mondta ő ezt tiszteletben tartja, ahogy én is azt az ő szavaival élve " a közös jövőnk miatt megyek". De ezekszerint túl naiv voltam. Viszont az egyik legjobb barátjának meg azt meséli kezdetek óta fél,hogy elveszit. Szóval tényleg nem értem..

Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 22. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:

"a közös jövőnk miatt megyek"


Téged nagyon átb*sztak.

2016. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!