Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért wowozik a párom titokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért wowozik a párom titokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly télen a párom újrakezdte a wowot, és teljesen beleolvadt, munka után az volt az első, munka előtt szintén.. volt, hogy hétvégén 24órán át nyomta.. Velem szinte semmi nem foglalkozott, nem akart sehova se menni stb.. Végül szépen lassan alábhagyott ez és a gépem is tönkre ment így minden elveszett róla.. Mondtam neki, hogy mégegy ilyen telet nem fog elbírni a kapcsolatunk és, hogy szakítás lesz a vége.. Azóta eltelt 3hónap és most megint csinálja.. de titokban..pedig nem rég azt mondta, hogy őt nem is érdekli, hidegen hagyja stb.. Rendben vagyunk, anyagilag is jobban állunk mint tavaly télen, akkor mit próbál pótolni? Valaki tud esetleg segíteni? Ez jó vagy rossz egyáltalán h titokban csinálja? NEm az a sumákolós fajta pedig..



2016. szept. 12. 14:18
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Brace yourself, winter is coming!



Tegyük fel, te titokban eszel, esténként, az jó?

Nem jó. Nem meri felvállalni előtted, hogy neki erre szüksége van, megszűnt egy bizonyos fajta bizalma feléd, úgy látja, hogy te nem fogadod el (asszem jól látja).

2016. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neki szüksége van rá, viszont tudja, hogy te nem néznéd jó szemmel. A kérdés, hogy ki tudtok-e alakítani egy mindkettőtök számára megfelelő kompromisszumot?

Ha valamit ésszerű keretek között csinál az ember, azzal szerintem nincs baj. Amikor már minden mást annak rendel alá, az bizony függőség, és sokszor maga a függés csak egy tünet, valamilyen komoly pszichés problémának a tünete. Ha ez így van, akkor az, hogy a játéktól el lett rángatva, csak tüneti kezelés, a kiváltó problémát nem szüntette meg.

2016. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Ejha, mekkora probléma. Én 2007 óta wowozó nőként azt mondom, hogy itt nem az a baj, hogy játszik. Azzal semmi baj nincs, én is szoktam ha időm engedi és bizony van, amikor én is sok-sok órát eltöltök vele. Kompromisszum! Ha zavar téged valami ne azonnal a szakítással fenyegesd, persze, hogy így megfélemlítve érzi magát és titkolózik. Mondd meg neki, hogy kicsit szánjon rád több időt, lehet azt se tudja mi bajod van.

Amúgy miért nem kezdesz el te is játszani vele? Hidd el, imádná... :)

2016. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Skacok.. azt is írtam, hogy én nem bánnám, hogy játszik, de kompromisszumra télen sem volt képes.. Én is szoktam játszani csak én pl ps3-on. Nem ezzel van a baj... hanem 2x függött rá erre eddig, egyszer középiskolában, egyszer pedig tavaly télen.. Nem kell egyből lehordani, nem fikáztam maga a játékot.

Nem a játék ellen vagyok.. Egyébként a párom is nő. Ha kikapcsolja őt és azért kezdte újra, az rendben van, de akkor miért tikolná, ha csak ennyiről van szó? Eddig a Diablo3-mal játszott. Néztem is drukkoltam neki, stb.. most hirtelen a wow-ra tért vissza. Ti akik válaszoltok biztos játszotok is, pláne utolsó kommentelő.. nem véletlen támadsz pluszban. Mit gondolsz? Mi lehet a gond velem, hogy ez nyújt neki kikapcsot? Segítséget kérénék/tanácsot. Nem mondom, hogy ő a hibás, sem azt, hogy én. Arra vagyok kiváncsi amit csak szintén ráfüggő játékosok tudnak nekem válaszul adni.. hogy miért?

Szakítani esküszöm nem szeretnék, de az sem járja, hogy enni akkor egyen amikor elé teszem, pisilni is amikor már nagyon muszáj.. közös program: semmihez nincs kedve. Szeretkezés? 4hónapig semmi.

2016. szept. 12. 15:08
 5/8 A.R. ***** válasza:
100%

Ne haragudj de te NORMÁLIS VAGY? KIJÖTT A LEGION KIEGÉSZÍTŐ.

Suramarba 5-6 órákat is elquestelek és még sz4rni se megyek ki ha meg behív a random hc egyenesen bepisálok. A barátod egy jó srác :D 110/warrior

2016. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Épp az a baj, hogy nem képes kompromisszumokra. Sőt, igazából egy ép lelkű embernek nem is lenne kompromisszum, hogy másra is szakítson időt.

A baj egyáltalán nem biztos, hogy veled van. Érdemes lenne szakember segítségét kérni, mert mint írtam, lehet, hogy a függés csak tünet, egyfajta menekülés valami elől.

2016. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A.R., ezen hangosan felröhögtem. :-D


Valahol mindkét oldalt megértem, mivel én is játszottam évekig. A barátom még mindig, csak most nem WoW-al.

Amúgy meg, persze, érthető, hogy sumákol, ha szakítással fenyegetted. Az addig világos, és abszolút érthető, hogy mindenkinek szüksége van kikapcsolódásra, saját kis hobbira egyedül, ha van párja, ha nincs. Viszont, hogy írod, hétvégén 24 óra, akkor tényleg elszaladt a ló. Új kieg ide vagy oda.


Ha a helyedben lennék, mindenképp az lenne az első lépés, leülnék megbeszélni vele. Te hagyod hogy játsszon, de csak, ha tud mellette rád elegendő minőségi időt szakítani. Ne tiltsd a játéktól, ha erre van igénye, csak korlátot kell szabni. Emellett fontos, hogy te se válj unalmassá számára. Miért választhatja a játékot helyetted? Legyél csinos, találj ki új dolgokat, programokat. Nem kell hozzá feltétlenül pénz sem, pl. főzzetek együtt valami extra finomat, ami csak megtetszik neki.


Ha ezek ellenére is ezt az életvitelt folytatja, akkor c’est la vie, majd lesz más, aki felnőtt annyira, hogy be tudja osztani az idejét barátnő mellett.


Remélem segítettem.

2016. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a mondatod, hogy miért választja a párod a játékot helyettes.. kérdés igencsak betalált... Őszintén megmondom.. mi egy leszbikus pár vagyunk... én is szeretek játszani, én ps3-on szoktam, de nem ilyen szinten. A lényeg, hogy én szoktam főzni mert ő nem akar, nem szeret, nem tud, nem érdekli stb.. én is takarítok, mosok stb. Együtt eddig 1x vagy 2x főztünk a 1,5 év alatt, nem akarom erre kötelezni ha ennyire nem érez rá késztetést.. a Szex terén ő kihúzta magát azzal, h túl csikis és érzékeny a bőre és körülményes megvárni mire olyan állapotban lesz h már nem csikizi hanem élvezi, én mondtam neki h mindenre nyitott vagyok ami úgy tűnhet h javít rajtunk, csak szóljon. Én azt mondtam neki, hogy ha megint határtalanul fog zajlani ez a dolog és nem képes megtalálni az egyensúlyt szabadidejében köztem és a játék között akkor végeztem vele. Egyébként meg majdnem minden veszekedésénél ő mondja, h akkor szakítsunk, én nagyon nagyon ritkán, tekintve h nekem nem ez a fő célom. Most már nem titokban zajlik a dolog. előttem. ennyi a változás. (:
2016. szept. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!