Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok felhaborodva ha a párom nővére anelkul h megkerdezett volna hasznalta a samponom?

Figyelt kérdés
Novere eljott ide h a baratom mamaja befesse a hajat, mikor elment akkor vettem eszre h kivan nyitva a samponom, es elegge elkapott az ideg h csak ugy idejon es hasznal a samponombol, nem azert mert sajnalom, de en nem vennek csak ugy abbol ami nem az enyem.. Ha megkerdezte volna, adtam volna neki, de igy h megse kerdezi csak hasznalja.. Hat szerintem ez elegge bunko dolog... Foleg h nem is vagyunk olyan szinten h ez termeszetes legyen neki.. En meg a legjobb bnomtol is megkerdeznem, mert ezt igy illik szerintem.. Ti mit gondoltok?
2016. szept. 14. 00:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Xd

En pont leszarnam, ki hasznal a samponombol.

2016. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem érdekelne.

Valamivel meg kell mosni. A sampon azért van. Nem drága fajtát használok. Max azért lennék picit morci, ha kifogyott és nem szólt. A többit letojnám.

Az viszont kiakasztana, ha a bugyimat/zoknimat venné fel kérdezés nélkül. Na de a sampon?

2016. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha idegen ember lenne megérteném a felháborodásod.

Nem értem mennyire vagytok közel viszonyban a pároddal, de ha együtt éltek nyilván abban vagytok, tehát a növére egy családhoz tartozó személy így nem értem miért fogod fel ezt ennyire felháborítonak és tragikusnak, hacsak nem a fél flakont kilocsolta...

Szerintem a te bajod nem ezzel van, hanem csak szimplán nem szimpatikus neked a nővére és egy jó indok neked arra hogy kiakadj rá.

2016. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarlak elkeseríteni de lehet, hogy a folyékony kézmosót is használta, mert kezet mosott. :D


Ha pl. a barátoddal együtt éltek akkor simán azt gondolhatja, hogy az övé, nincs ráírva, hogy ki használja. Én is megszoktam kérdezni, ha idegen helyen vagyok, de tudom, hogy másnak ez egy hatodrendű dolognak számít.

2016. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Wc papír hosszát mérted?
2016. szept. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Engem kicsit zavarna, nem azért mert használta hanem mert nem szólt, amikor valaki elvesz valamit és nem szól (akár sampon, vagy pl az iskolai műhelyben egy szerszám) akkor elkezd kísérletezni hogy mi az amitből még vehet anélkül hogy szólna és mire észbe kapsz már a ruháid veszi kölcsön, sajnos tapasztalat. Komolyan, én adok szó nélkül csak egy "hé, használhatok a [valami]dből?" nem azért mert olyan rohadt sok van de nem illik szó nélkül lejmolni mert az egyből kettő lesz abból meg 4.
2016. szept. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
Engem kicsit zavarna, nem azért mert használta hanem mert nem szólt, amikor valaki elvesz valamit és nem szól (akár sampon, vagy pl az iskolai műhelyben egy szerszám) akkor elkezd kísérletezni hogy mi az amiből még vehet anélkül hogy szólna és mire észbe kapsz már a ruháid veszi kölcsön, sajnos tapasztalat. Komolyan, én adok szó nélkül csak egy "hé, használhatok a [valami]dből?" nem azért mert olyan rohadt sok van de nem illik szó nélkül lejmolni mert az egyből kettő lesz abból meg 4.
2016. szept. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi, 2x ment el, megint jó a netem...
2016. szept. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

engem se zavarna egyáltalán

ha már bejön a házba és fürdik, hajat mos, használja ami kint van, ennyi

2016. szept. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Te talán megkérdezted tőle, hogy használhatod-e az öccsét? :)
2016. szept. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!