Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társfüggő vagyok? 2,5 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggő vagyok? 2,5 évet voltam egy fiúval. A kapcsolatunk nem indult nagy érzelmekkel, de úgy gondoltam szépen fog alakulni. Hamar jöttek a problémák, nem voltam boldog, gondolkodtam sokszor a szakításon, de nem ment.

Figyelt kérdés

Az exem elégé negatív karakter. Sokat csalódott, s felvette a páncélt, nem meri kitárni a szívét. Tudtam, hogy nem azt érdemlem, s találnék jobbat, még is sok idő kellett ahhoz, hogy kimondjam, jobb ha vége, ez is véletlenül alakult így.De együtt élünk azóta is, külön szobába, baráti viszonyban. De hiába mondtam ki, nem tudom elengedni. Bűnösnek érzem magam, ha azon gondolkodok, hogy összejövök egy fiúval, akivel boldog tudnék lenni. Attól félek, hogy egyedül marad, s mikor elmúlik az új lány iránti fellángolása, s én sem leszek mellette, rájön arra, hogy hülye volt és még jobban negatív lesz és csalódott. S ha erre gondolok, összetörik a szívem. Hogyan tudnám hátrahagyni azt az érzést, hogy felelősséggel tartozok iránta? S hogy nem az én hibám, ha egyedül marad?


Negatív kommenteket nem kérek, pontosan tudom, hogy hülyeség amit érzek, az eszem is tudja, hogy nem akarok visszamenni hozzá, más merre akarok lépni, de a szívem egyfolytában sulykolja ezeket a hülye érzéseket, s már az agyamra mennek, mert eldobom ez miatt a saját boldogságom.



2016. szept. 14. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd számításba hogy Ő ugyan ezt megtenné -e érted. Gondold át még egyszer , hogy szereted -e megéri e ez az egész.De én azt mondom hogy hagyd ott minden szívfájdalom nélkül, aki egy ilyen lányt nem tud becsülni mint amilyen te vagy az teljes mértékben megérdemli.

27/f

2016. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a nem meri kitárni a szívét kamu. Ne áltasd magad. Nem szeretett.
2016. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bűnösnek érzem magam, ha azon gondolkodok, hogy összejövök egy fiúval, akivel boldog tudnék lenni. Attól félek, hogy egyedül marad, s mikor elmúlik az új lány iránti fellángolása, s én sem leszek mellette, rájön arra, hogy hülye volt és még jobban negatív lesz és csalódott. S ha erre gondolok, összetörik a szívem. Hogyan tudnám hátrahagyni azt az érzést, hogy felelősséggel tartozok iránta?"


Ezek is nagyon durván beteg gondolatok. Szerintem jobb lenne,ha felkeresnél egy szakembert, a saját érdekedben.Már ha érdekel egyáltalán a saját és mások sorsa.

2016. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!