Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmenthető még a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Párommal 4éve vagyunk együtt, ő 24 éves én 22. Kb 3hónapja rengeteget veszekedtünk minden apróságon, es nem kommunikáltunk olyan sokat ha együtt voltunk. Ő azt mondta nekem hogy ő szeretne ezen változtatni de nem tudja hogy van e esély rá, mert ez a sok veszekedés neki sok volt és nem tudja hogy ez visszafordithato e, mert hogy annyi problémánk lett ebben az elmúlt pár hónapban. Én elismerem ludas vagyok a dologban, mert nem úgy viselkedtem ahogy az illik. Sokszor vele voltam és nem beszéltem vele annyit, és valóban minden apró dolgon megsértődtem de én nagyon szeretem őt és szeretnék változtatni ezen. Megbeszeltük hogy "megpróbalunk változtatni és majd meglatjuk." Az ő szavaival idéztem.


Az lenne a kérdésem hogy szerintetek menthető még a kapcsolatunk? Kicsit úgy erzem részéről hogy ha valami baj van akkor futamodjunk meg. En mindent meg fogok tenni, de ami elromlott 3hónapja az nem fog helyrejönno 2nap alatt.


2016. szept. 11. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor menthető, ha mindketten akarjátok.

Te tegyél meg mindent az ügy érdekében: gyertyafényes vacsi, masszázs, kedves szavak, ölelések, stb...

2016. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen meg fogok tenni mindent. Csak mivel neki ez sok volt, azt mondta hogy nem tud úgy hozzám állni mint az elején, csak hogy én meg ne görcsöljek és legyek laza.
2016. szept. 11. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!