Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejön, ha egy srác kissé szeleburdi és bolondos?

Figyelt kérdés

Tehát laza....persze nem komolytalan, de néha kicsit "őrült", persze csak jó értelemben...?


Vagy átlehet esni a ló túloldalára, és elkönyvelhetnek gyerekesnek és komolytalannak?


2010. ápr. 22. 22:10
 1/6 anonim válasza:
Hát a legtöbben azt szeretik ha van kocsid meg pénzed. A legtöbb a vérszíváson kívül nem tud semmit. Meg jönnek állandóan ezzel az érett dumájukkal hogy nekik idősebb pasi kell...
2010. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

en mint fiu nekem CSAK az ilyen lanyok jonnek be,tudom nem ez volt a kerdes,de bocsanat.


clyde

2010. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kinek mi
2010. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket birom.:)

15L

2010. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A csaj akit ismerek 21, és nem felszínes ilyen szempontból, hogy most kocsi vagy bármi más....


Szigorúan csak a jellemre akarok kitérni...

2010. ápr. 22. 23:02
 6/6 anonim válasza:

Szerintem veled nincsen semmi gond,de Te érzed ha kicsit túl lépted a határt!Bizonyos kereteken belűl vagy helyzeteknél jó,de tudni kell azt is hogy mikor állsz le egy kicsit a bolondozással.

Mindenkinek más jön be,de nekem bejönne! :))


21/L

2010. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!