Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk a feleségemmel amiből 1 éve házasok vagyunk. Jól megvagyunk egyébként nincsenek problémáink. Az ő rokonainál a testvérével meg az unokatestvérével együtt horgásztunk iszogattunk és azt kaptam a testvérétől ,hogy úgynézki megnyugszik melletted a feleséged.Mondom miért mondja. Aztán megtudtam,hogy az előző barátjait megcsalta,többekkel egyszerre volt viszonya egy nagy rbncnak nevezték. És ez igaz mert a saját fiútestvére mondta meg az unokatestvére aki a barátnőjétől is tudta a dolgokat.Tényleg nagyon ittasak voltunk nem megbántani akartak csak valahogy kicsúszott a szájukból és még azt is mondták,hogy örülnek,hogy jól megvagyunk. Mondjuk a mostani dolgit nem tudthatják,mert másik városba élünk 2 éve. Most nemtudom mitévő legyek nagyon nem tetszettek a hallottak. ilyeneket nem kérdezgettem tőle mikor ismerkedtünk csak annyit mondott,hogy több barátja volt megvan a kellő tapasztalata. Nem is tudom rákérdezzek ezekre vagy hagyjam? Másnap az unokatesója barátnőjétől is rákérdeztem aki megerősítette a hallottakat.Szerintetek? Voltatok már hasonló helyzetbe ha igen,hogy végződött?
2016. szept. 16. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Hát nem lehet könnyű neked. Lehet, hogy a feleséged megváltozott, de gyűlölöm az ilyen embereket. Persze ha most minden rendben, nehéz elképzelni, hogy ezért szakítanék vele. Van egy ismerősöm (barátnőm ha úgy vesszük, de nem igazán vagyunk már jóban)hát mondjuk úgy, hogy nem volt az a férjhez menős típus, elég sok pasija volt, egyik gázabb mint a másik, nős pasi stb. Aztán megismert egy srácot, pár év után összeházasodtak. Mintafeleség lett. A barátnőmet mintha kicserélték volna. Csak pislogtunk. Minden csodás volt 3 évig. Amíg meg nem csalta a férjét. Azóta elváltak, ő meg ugyanott folytatta ahol ahol abbahagyta. Pasik jöttek, mentek. Ezelőtt is úgy gondoltam, hogy az emberek alapjában véve nem változnak meg. Ezek után meg pláne nem hiszem, hogy lenyugszik valaki meg kiéli magát. Nem hiszek ebben. Persze ritkán előfordulhatnak kivételek. Ha zavar beszéld meg vele, talán tud erre "magyarázatot adni"
2016. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy akik engedik, hogy a múlt közéjük álljon, azoknak nem lesz jövőjük.


40 fölött voltunk mindketten a párommal, amikor összejöttünk, volt már ez-az mindkettőnk múltjában. Nem hinném, hogy számít. Minden kapcsolat más, másról szól. Ha nem lennél neki elég jó önmagadban, nem ment volna hozzád.

2016. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nekem sem esne jól, de:

- a partneremet a viselkedése, a jelene alapján ítélném meg inkább

- félspiccesen elődaott rokoni történeteket azért nem kezelném egy az egyben biztos hírforrásnak

- ha nekem is szöget ütne a fejemben, vagy nem érezném magam ettől, akkor én beszélgetnék erről a partneremmel (nem letámadnám természetesen, inkább meghallgatnám az ő verzióját is- egy biztos alapokon álló kapcsolatban azért ennek kell, hogy legyen tere, még ha kellemetlen is a téma)

- az nem esne jól, hogy 3 év alatt ez most derül ki ilyen formában, de valahol azt is megértem, ha valaki nem akar ezzel nyitni

- bár ritkább, van azért olyan, hogy képesek az emberek változni és túllendülni a fiatalkori botlásokon. A múltja miatt eldobni egy jól működő házasságot egy félrészeg pletykára alapozva azért nekem erős lenne


Rákérdezni nyugodtan rá lehet, nincs ebben semmi- sok kellenetlen téma lehet egy pöárkapcsolatban.

Inkább beszéljétek ki, mint maradjon benned egy tüske vagy elinduljon egy bizalomvesztés, mert ha rágod rajta magad, akkor ez borítékolható.

Ha erős a kapcsolatotok, akkor lehet erről is beszélni normális hangnemben, nem számonkérően, kellő nyíltsággal és higgadtan, mert ez már elmúlt, megtörtént, változtatni rajta nem nagyon lehet.

N

2016. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!