Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem így? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem így? Ti mit tennétek a helyemben? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

1éva van komoly kapcsolatom és a barátomnak 3 éve volt egy kapcsolata egy javában kiskorú lánnyal a lány rendszeresen megcsalta becsapta (a barátaival csalta meg orálisan kielégítette őket és hasonlók) és ő mindezt elnézte egy kiskorú csúnya kis fekete roma lánynak (nem vagyok rasszista kérem ne térjetek ki erre csak az igazat írom le) de vele ellentétben én nem csalom meg őtet vele vesztettem el a szüzességemet nem vagyok kislány tisztelem szeretem komolyan még a lábát is csókolom annyira szeretem de úgyérzem sose fog engemet úgy szeretni.Olyan

durva velem sokszor ha csak mondjuk

bemennek a városba bevásárolni vezekedik velem féltékenykedik minden baja van pedig nem csinálok semmi rosszat.Sose járok sehova még a lánytestvéremhez sem nélküle.Múltkor megkérdeztem merő kiváncsiságból,hogy azta lánynt jobban szerette-e azt válaszolte nem én vagyok az igazi szerelme.Ezután azt kérdeztem nekrmis megbocsátanae ha megcsalnám és becsapnám?Azt válaszolta nem.



2016. júl. 5. 11:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért telefonon nem könnyű.
2016. júl. 5. 11:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi élvezi, hogy függsz tőle. Te lesedminden gondolatát, féltékenykedsz egy csajra,akiőtmegalázta és bántotta. Egy 3 évvel ezelőtti kapcsolatról beszélünk. Lépj tovább, engedd el azt acigánylányt! Ne ez vetüljön ki rátok. Valamiért annak akapcsolatnak vége lett, a pasidlehet hogy lezárta (valószínű) de ha vissza akar hozzá menni, akkormenjen,rá kell adni a kabátot...


Én kicsit azt érzem,hogy magadnak generálod a bajt. Olyan dolgokat képzelsz oda, ami nincs ott. Ezt felejtsd el. Gondolj bele hogy kiröhögne az a cigánylány, aki 3év múlva az expasija nője féltékenykedne rá. Te is kiröhögnéd...


Szóval fel a fejjel, ez a ti kapcsolatotok. Ne csald meg, élj tisztességesen,hogykésőbb is tükörbe tudj nézni!

Foglaldel magad valami saját hobbival.


Bocsi de rossz az billzetem!

2016. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nemis szeretném megcsalni megsem fordulna a fejemben de úgy gondolom jobban szerette őt ha neki olyanokat is megbocsátott nem jól gondolom?
2016. júl. 5. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!