Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippeket kérnék! Hogyan tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket kérnék! Hogyan tudok valamelyest elszakadni?

Figyelt kérdés

Van egy valaki aki felé nem lenne tanácsos mélyebb érzéseket éreznem. Meg kellene maradnunk baráti viszonyban amennyire lehetséges. Viszont bennem kezdenek ezek az érzések átfordulni és mélyülni. Mit tehetnék? Hasznos tanácsok kellenének!

Próbáltam munkába "menekülni", de nem volt az igazi. Közben is rágondoltam. Próbálom a kapcsolatot is minimalizálni, de ez is nehezen megy. Folyton rágondolok..

Megszakítani pedig nem szeretném a kapcsolatot. Csak az érzelmeimen szeretnék valahogy úrrá lenni.

Minden megoldás érdekel. :)


2016. szept. 16. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az asszony elől nem menekülhetsz. Majd ő küdob téged. A sok meló jó ötlet, csak kpban gyűjtsd a sok pénzt.
2016. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő tud erről a helyzetről ? Ha igazán homokba dugod a fejed és elfoglalod magad, az idő majd úgyis megoldja, viszont valószínűleg ezzel a barátságotoknak is vége lesz.

Ha fontos vagy neki, elég hamar észre fogja venni a számára negatív viselkedésed és őt fogja idegesíteni. Ha viszont számodra fontos, inkább tedd az ellenkezőjét, élvezd szerintem a társaságát.

Amíg nem mondasz ki bizonyos dolgokat, teljesen mindegy lesz így is, mit érzel, maximum a közérzeted javul.

2016. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2, A barátságot mindenképpen megtartanám, ha lehet. Szerintem érzi és tudja hogy nálam már több. :(

Most próbálom minimalizálni a kapcsolatot hátha az segít.

2016. szept. 16. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha itt is szétnézel, rengeteg a miért lett undok velem a másik hirtelen mintha nem érdekelném már, illetve viszonzatlan érzelmek szülte fájdalommal foglalkozó kérdés. Szerintem nem hiába, mivel amit szeretnél egy win-win helyzet, ezért nagyon meg kell dolgozni. Próbálj egyensúlyt kialakítani és elsősorban magadban legyőzni az érzéseid anélkül, hogy kihatással lenne a kapcsolatotokra. Ha a társaságában is képes leszel uralkodni magadon és nem ezen tépelődni, hanem csak jól érezni magad, az persze igazán nehéz, de szerintem megérné megpróbálni. Akaraterő edzésnek kiváló és legalább csak te szenvedsz és nem a másik is aki közel érez, engedett magához barátilag és valszeg nem szeretnéd bántani (benned alakultak ki az érzelmek, neked kell kezelni őket alapon).
2016. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4, Köszi! Igen edzésnek fogom már fel. Szenvedtem eleget. Pont ma fogalmazódott meg bennem, hogy próbálok valahogy profitálni ebből. Meg kellene tanulnom valahogy jobban uralkodni magamon. Az egyensúly a cél ahogy írtad is! Nem egyszerű. :) Undok nem akarok lenni, azt nem érdemelné és mint írtam elszakadni sem szeretnék. Csak jó lenne valahogy jobban fegyelmezni az érzéseim, mert így csak elriasztom úgy érzem.. az utóbbi hetekben egyértelműen jobban kerestem a társaságát a szokásosnál. Most ezzel állok le, de nem könnyű.
2016. szept. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!