Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha úgy érzem nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem nincs jövője a kapcsolatunknak, de nem tudok elszakadni?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, a párom 26 éves. 2 és fél éve vagyunk együtt ebből másfél éve együtt élünk. Teljesen önállótlan mindenben rám támaszkodik, nincsen előtte jövőkép, elvan vele, hogy biztonsági őr, és nem is akar több lenni. Nagyon mérges vagyok rá ezért, mert jó adottságú értelmes fiúról beszélünk és mégsem akarja többre vinni. Ha valamit nem kap meg, olyan hisztit rendez mint ide Lacháza. A szexuális életünk kritikus pedig amit meglehet tenni érte megteszem. Voltaképpen semmi szenvedély nincs a kapcsolatunkban pedig igénylem. Elszakadni viszont gyáva vagyok, félek az egyedülléttől, hogy nem lesz más aki szeretni fog. Mit tegyek?
2014. máj. 18. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
lesz más
2014. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod ott akkor szenvedni és kínlódni fogsz és végül megöregszel és rájössz h elszúrtad az egész életed, aztán meghalsz majd valamiben és ennyi.


Ha elhagyod mindez nem biztos h bekövetkezik.

2014. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért mert csak egy biztonsági őr még nem kell lenézni, nehéz nagyon nehéz manapság munkát találni.

Ha az a fő gondod akkor a pénz a bajod h kevés lehet.


De ez csak a kisebbik gond ahogy látom, a többi már problémásabb. És csak fiatal 20 éves lány vagy, bármit elérhetsz és megvalósíthatsz még az életedben, de ha vele maradsz akkor az lesz mint amit a 2-es is írt, hogy megöregszel és rájössz , hogy elb***asztad az életedet...

2014. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!