Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti egy komoly kapcsolatban szoktátok nézni más lányok adatlapját/képeit?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? A párotokat nem zavarja? Vagy nem tud róla?
2016. szept. 16. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
És persze a Facebook-ra gondoltam ez alatt.
2016. szept. 16. 12:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ti egy komoly kapcsolatban szoktátok nézni más lányok adatlapját/képeit?"


Célirányosan nem szoktam nézegetni lányok képeit, esetleg kíváncsiságból szoktam néha pár adatlapot megnézni ha látok valami számomra érdekes, vagy fájdalmas kommentet valami hírportálon vagy facebook csoportba, akkor néha ránézek az ember adatlapjára, de esemmi extra.



"Ha igen, miért? A párotokat nem zavarja? Vagy nem tud róla?"


Engem az zavarna ha a párom azzal foglalkozna, hogy én mit nézek facebookon, mit lájkolok, és hova írok kommentet. Rövid időn belül kiakasztana ezzel, és nem azért mert bármiféle titkolnivalóm lenne ebben, pusztán idiótaságnak tartom.

2016. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. Mi köze egyiknek a másikhoz?

A facebook egy szociális háló, ismerősök vannak ott, persze, hogy érdekelnek.

2016. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézem. És még pasikét is - de nem vagyok homár.... ahogy írta valaki, az egy szociális kapcsolattartó valami.

Mi értelme volna, ha sohasem foglalkoznék az ismerőseim életével, örömeivel, posztjaival, zenéivel... :O

Nem zavarja a páromat, csak arra kért, hogy ne tegyek szívecskét semmi nőnemű lény bejegyzése alá - szerintem marhaság, mert nem a nő iránti érzelmet fejezte az ki - de betartom, mert miért ne tenném, ha már szeretem.

2016. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zavarhatja, de az megjobban tavarná ha irjalnék is neki. Ennél is jobban zavarná, ha vissza is írnak.
2016. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!