Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megtetszett egy fiú nekem, de komoly kapcsolatban vagyok egy jó ideje?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt lassan a barátommal, és igaz nem felhőtlen a kapcsolatunk. Egy ideje hanyagol engem a sok munkája miatt. Nem is érezteti velem hogy szeret, pedig mondja...Az a baj, hogy tervezzük a közös jövőt, meg ő azt hiszi hogy minden okés, de én érzem hogy ez már nem a régi szerelem, nincs meg az a szenvedély, a vágy...És érzem hogy teljesen elhanyagol lelkileg, nem kapok tőle sok szeretetet. Már mondtam is neki, de nem tud vele mit tenni, hiszen azt mondja hogy mindent megad nekem hogy boldog legyek..de valahogy nem érzem hogy jó lenne a kapcsolat a kevés szeretet miatt.

A napokban egy fiú (aki pont az esetem) bejeölt facebookon és visszajeöltem. Nem történt semmi, nem is beszélgetünk, de olyan jó lenne, ha beszélgetnék azzal a fiúval, sőt, picit flörtölnénk is...még taliznék is vele, hiszen nagyon bejön nekem...:(

Miért érzem ezt az érzést, hogy ha van barátom, miért akarok egy másik fiúval talizni?

Nem értem magam...:(

Segítsetek!

Köszi:

23 L


2016. jún. 21. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb írtad le a választ: nem érzed jól magad a kapcsolatban.
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átéltem ezt, nem éreztem magam boldognak az ex párom mellett, másokkal szerettem volna beszélgetni, flörtölni. Ez teljesen normális reakció arra, hogyha már nem vagy boldog a párkapcsolatban. A legjobb ilyenkor tisztázni magadban, hogy mit is akarsz a szíved mélyén, és ha az a másik férfi, akkor szembe kell nézned a mostani pároddal, és szakítani vele. Ne csald meg a háta mögött, légy korrekt, és tedd azt ami boldoggá tesz! :)

24/L

2016. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Félek szakítani, hiszen ő az első komoly barátom...és félek hogy megbánnám, na meg utána a magány ami rámszakadva! Őszintén parázok előre lépni, hogy szakítsak, mert utána tényleg vége és belegondolni is rossz :(

Viszont igen, hiányzik a törődés, a szeretet, amit nem kapok meg...

jaj nehéz!

2016. jún. 21. 17:05
 4/5 A kérdező kommentje:

na! ma rám írt a fiúcska, és annyira meglepődtem, kiugrott a szivem a helyéről! Boldog voltam..:)

de csak beszélgetünk, és ha megtudja ha van barátom, biztos többet nem keres... :(

2016. jún. 21. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele akkor! Ahogy mondtam az előbb, én ezt átéltem és hidd el nekem, hogyha tényleg nincs már meg az a boldogságérzet akkor nem érdemes folytatni. Nekem is az első komoly barátom volt a srác, de én egy napig sem bántam meg, hogy elhagytam akkoriban. Azóta már vertek át, hanyagoltak el, de kiléptem ezekből a kapcsolatokból is. Meg kell adni magunknak az esélyt a boldogságra, hidd el nekem, ebben a kapcsolatban amiben most te vagy nincs értelme maradni. Ha boldoggá tesz az új srác, akkor szakíts és kezdj el vele ismerkedni, majd meglátod alakul-e valami. Nem kell félni a magánytól, néha jó is ha kicsit kiszellőzik a fejünk, tudunk magunkkal foglalkozni. :) Én személy szerint inkább vagyok egyedül/találkozom barátokkal/kikapcsolódom egyedül/családommal töltöm az időt, minthogy egy rossz kapcsolatban őrlődjek. Személyes tapasztalat alapján csakis azt tudom neked tanácsolni, hogy ne folytasd ezt a kapcsolatot és ne félj a magánytól. Ha esetleg szükséged van valakire akivel megoszd, nyugodtan írhatsz nekem bármikor!

24/L

2016. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!