Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magátol vissza kerülhetnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magátol vissza kerülhetnek a gépre régi képek?

Figyelt kérdés

Barátomnak iphone 6 teloja van,ami osszevan kotve az a szamitogepen az Iclouddal.

A teloja tegnap frissitett,es en ma neztem a kepeket,es ottvannak az exevel a regi kepek,de a telojan se voltam azok a kepek,se a gepem..ma ottvoltak..

Azt a valaszt kaptam hogy nemtudja miert..szerinte a telo frissitese miatt.

Vanilyen?



2016. szept. 16. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkepzelheto, gondolom automatikusan tolti fel a telefon az osszes kepet icloudra, aztan miutan frissitette visszaszinkronizalta az icloud. Lehet reflexbol arra nyomott, hogy szinkronizaljon mindent. Mondjuk nem tudom mert en meg nem frissitettem az enyemet, szoval nem biztos, hogy igy van.
2016. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer a gmail-emmel szinkronizáltam össze a telefonomat, és olyan, évekkel ezelőtti képek kerültek a telefonomra, amikre nem is emlékeztem. Fent voltak a gmail tárhelyén, és rátette a telóra a frissítés. Sztem ne gondolj bele semmit ebbe az esetbe, biztos a frissítés miatt jöttek elő a képek.
2016. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg simán lehetnek új képek is. ;)
2016. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még régebben az MSN-re vette fel frissítés/szinkronizálás vagy mi után az első exem címét, akit töröltem korábban, persze magyarázhattam ezt az idegbajos paranoiás második exemnek...
2016. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy magam töröltem le a képet, de aztán csak mindig megjelent a listában. Megnyitni azért nem tudtam, de lehetett magyarázkodni.
2016. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nem értek, de olyan nekem is van a telómon, hogy kitörölöm a képet de még mindig ott van.
2016. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyesmi simán megtörténhet.
2020. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!