Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nekem semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem semmi sem sikerül?

Figyelt kérdés
Most nem megy a tini kifogás: 39 éves vagyok (fiú). Milliószor próbálkoztam már hogy legyen akit szerethetek. Mindíg kudarcba fulladt. Soha nem én vetettem véget. Egyszerűen nem tudom mit kéne tennem hogy elfogadjanak olyannak amilyen vagyok. De nem is értem; - ha nekem tetszik egy lány, akkor őt nézem, és nem mást. Hová fajult ez a világ? Vagy ha nem fajult el, akkor miért nem kellek senkinek, miért nem tudok kialakítani egy párkapcsolatot? (Mielőtt belekezdenétek, sem fogyatékos, sem csöves nem vagyok). Miért nem megy? Régen azt mondták majd jön az igazi. Ezek már megunták ezt a süket dumát, mert rájöttek hogy indifferens. Azóta hallgatnak a bölcsek. Csak épp semmi sem változott 10 éve. Hiába próbálkozok bármivel. Nem értem mi a baj, mert soha senki sem mondta hogy velem lenne bármi gond.
2016. szept. 16. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Most akkor semmiféle kapcsolatod nincs, vagy csak nem lesznek tartósak a kapcsolataid?

Szexuális életed van?

2016. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen kapcsolatom nincs. Hiába próbálkozok, mindig az a vége, hogy nem velem van a baj. De ez nem megoldás.
2016. szept. 16. 23:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira nyomorult egy élet ez: nekem nem az kell hogy millióim legyenek. Nem az hogy belefulladjak a kevélységbe. Egyszerűen csak szeretném gondját viseli valakinek. Mi ebben a nagy dolog? Szakadt, alkoholista embereknek is van párjuk. Mivel vagyok én kevesebb? Mert ha már ilyen szinten kell keresni az okot akkor végtelenül nyomorultnak kellene lennem,
2016. szept. 16. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg szeretnél olyan barátnőt, amilyen a szakadt alkoholistáknak van? Szerintem itt az utcában lakik egy. Minden este üvöltve megy haza a kocsmából. Beajánllak neki.
2016. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nyilván nem, bár az is lehet hogy ha a pasi korrektebbül állna a dolgokhoz akkor a nő is megváltozna. De ez az ő dolguk. Én ezt inkább csak érzékeltetésül szántam, ha egy gyenge jellemű embernek is összejön egy kapcsolat,akkor sokkal inkább kellene olyannak aki normális életet él, és igényes önmagára. Ha erre a paradoxonra megtalálnám a választ, akkor talán minden másképp alakulna.
2016. szept. 17. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Jutubon vannak ilyen kérdéssel foglalkozó filmek, több is. Pl: https://www.youtube.com/watch?v=pkf858jR9-w
2016. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!