Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok elszakadni a páromtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elszakadni a páromtól, pedig tudom, hogy átver. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja vagyunk együtt, az elejétől éreztem, hogy átver, ő inkább szexkapcsolatot tart fennt velem, mintsem rendes kapcsolatot. Kevés ideje van már, de amikor velem van, képes vagyok mindent elfelejteni, mert belé szerettem már az elején. Olyan meggyőzően is beszél, hogy tényleg elhiszem szeret engem. Többször összevesztem vele, hogy nekem ez így nem megy, ilyenkor megpróbáltam elfeljteni őt, találkoztam más féirfiakkal. Sajnos többel is. Egy a volt barátom volt, ez hiba volt, mert nem lett belőle semmi, de ki voltam borulva. Most nemrég megint találkoztam mással. Még mindig tartjuk a kapcsolatot, de nekem nem az igazi, és még mindig a "volt" páromat szeretem. De közben újra és újra kibékülünk, visszakönyörgi magát, én meg bedőlök neki. Most úgy áll a dolog, hogy ha együtt vagyunk, akkor lényegében két férfival is megcsaltam. Ezt nem mondtam el neki, igaz össze voltunk veszve ez idő alatt. Mindenki azt mondja, hogy átver, én mégis kicsit hiszek benne, hogy tényleg kevés ideje van, ezért találkozunk ritkán. Heti kétszer. 6 nap dolgozik, de a szabadnapját nem velem tölti, inkább ügyeket intéz, havejaival lóg. Ez nekem nagyon fáj. Persze mindig kimagyarázza. Külsőre nem egy "szépfiú", de nekem tetszik és szerintem összeillünk. Keresete annyi, mint az enyém. Ő 29, én 30.

2016. szept. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez a tipikus önsorsrontás.


Felejtsd el, dobd ki. Ne játszd el a hattyú halálát, hanem szedd össze magad.

2016. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fru_ ***** válasza:
100%

Hogy jön ide a kereset????

Ő szexelni akar, te meg bedőlsz.

Bocs már elég vicces, hogy ezen keseregsz.

Vagy jó neked ennyi, vagy hagyd a fenébe.

2016. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a komoly szándék meg ez között eléggé zongorázni lehet a különbségeket. Ha még jobban akarod, hogy fájjon, akkor maradj még a szopórolleren, de hogy javulni jottányit sem fog, abban szinte biztos vagyok!
2016. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
100%
Szakadj el.
2016. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb vagyok nálatok sokkal,de az én volt barátom is ezt csinálta,találkozzunk máskor,mert nem ér rá,aztán kiderült hogy aznap este még elment iszogatni,inkább a haverok,velem meg rendszeresen lemondta a találkozókat,a haverjai meg folyton arról győzködtek hogy ez a normális és mással sem lenne jobb...

Sok idő kellett nagyon hogy arra jussak hogy ha mással sem jobb,nekem ez akkor sem kell és ott hagyjam véglegesen...

Azóta egyelőre nincs senkim,de sokkal boldogabb vagyok így és hiszem hogy mással jobb lesz.

Szóval azt mondom,csak te tudsz változtatni,szedd össze magad,hagyd ott és ne hidd el bármit ígérget,mond,mert hosszútávon nem tartja be...

2016. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en elettarsam meg minden nap velem tolti az osszes szabadidejet, csak heti ket nap ( kedd, csutortok) megy el az anyjahoz illetve baratjahoz , amikor en kuzdodport edzesen vagyok. Heti 6 napot dolgozik. A hetvegejet( vasarnap) is trljesen velem tolti. Minden nap rammaszik es szexelunk.


Szerintem szakits vele. Atver.

N

2016. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Átver,te meg csalod.

Ez aztán a szerelem!

30 évesen!Istenkém!

2016. szept. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!