Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt akit megtört egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt akit megtört egy kapcsolat lelkileg es úgy ereztetek ti nem erdemeltek jobbat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt, de nem azt éreztem, hogy nem érdemlek jobbat, hanem azt, hogy nem érdemlek semmit sem, és engem nem lehet szeretni.. stb.
2016. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, egy nagyon csinos, kedves lány addig szórakozott velem, mire teljesen belé szerettem, de ő ezt tudatosan csinálta, tudatosan kínzott mert előttem lévő barátja őt csúnyán átverte meg jó pár srác, és bosszúból pont velem szúrt ki mert fejébe vette hogy én is olyan vagyok mint a többi. Persze 1 évig húzta az agyamat sokszor szakadó esőbe mentem elé esernyővel hogy ne ázzon el, nagyon kihasznált, de nem vettem észre. A legjobb barátnője volt az aki már nem bírta ezt tovább nézni így időbe felnyitotta a szemem, és inkább feladta a barátságát csak azért hogy ne engem tegyen tönkre teljesen. Így is nagyon tönkretett mert hónapokig teljesen magam alatt voltam, nagyon olyan ember lettem hogy szinte semmi életkedvem nem volt, suliba se nagyon jártam, folyton lebetegedtem, meg magam sajnáltattam és tudtam hogy nem érdemlek jobbat, sőt semmit sem, mert magam hibáztattam hogy ennyire naív vagyok akit simán be lehet csapni bármivel. Akkoriban sokan átvertek mert a rózsaszín köd előttem volt és sokszor vettek hülyére, tudatosan tett engem tönkre az a csaj, aztán amikor kiderült az igazság akkor néhány jó barátom mellém állt, de a csaj érdekes módon akkor döntötte el hogy ő apjával akar lakni 200 km-rel arrébb lévő városba, és azóta se láttam errefelé. Akkor nagyon tönkretett és én éreztem magam rosszul, mert úgy jött le a dolog hogy én voltam a hibás amiért hagytam magam. Persze ez már a múlt, azóta felálltam a padlóról, kimásztam a gödörből és igaz majdnem 2 évem csesztem el mert akkor nagyon sok mindenből kimaradtam, de már 3x is bepótoltam ezeket a dolgokat.
2016. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, én úgy gondoltam a nagy csalódás után hogy jobbat érdemlek!(sokkal)

Nézd reálisan magad, tulajdonságaiddal, külsőddel, úgy ahogy vagy. Aztán nézd meg a többi embert....

2016. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!