Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan emberrel, aki amúgy a párod, de lenéz téged mások előtt a "hátad mögött"?

Figyelt kérdés

Mint megtudtam, elég csúnyán beszél rólam a barátom a barátnőinek. Degradál, amin aztán jót derülnek és tök jó beszédtéma vagyok, összekovácsolom őket mégjobban :D


Ezt úgy tudtam meg, hogy bejelentkezve maradt a gépemen, és premier plán a képernyőmön volt egy ominózus szöveg.


Egyszer akkor próbáltuk megbeszélni, azt mondja félreértettem, és amúgy nem csinál soha ilyet, sértő a feltételezés is.


SZeretem, ő is szeret, de hát.. csak barátnői vannak, akiket nem tudok ennek fényében az én barátaimnak is tekinteni mert tudom mik zajlanak a háttérben.


Nyilván nem kényszeríthetem őt hogy ne beszéljen velük.


Mégis mi a jó fenét csináljak? Nem szívesen hagynám el, mert az ég világon semmi probléma nincs köztünk csak ez (de ez elég frusztráló nap mint nap).


Egy "testvéri szinten lévő" barátnője ennek persze roppantul örül, mert szerelmes a barátomba.


Megalázó. De nem megy a kommunikáció, mert ha elkezdem megsértődik, hogy sértegetem ezzel a feltételezéssel.


26/L



2016. szept. 21. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarja dugni a baratnoit, nem esik le? Mondjuk latom az a fajta vagy aki mellett siman meg lehet csinalni ezt.
2016. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miffan??? Kérlek, mondd, hogy ez csak egy troll kérdés. Itt sír egy csomó srác, hogy nem találnak barátnőt. Erre komolyan egy ilyen gyökérnek sikerül? :D

Ha jó fej lennék azt mondanám, hogy hagyd ott. Valahogy sosem beszéltek rólam degradálóan a barátnőim. Ha megtették volna, egyből elküldtem volna őket melegebb éghajlatra.

De mivel nem vagyok jó fej, ezért azt mondom, hogy ne tégy semmit. Tök jó páros vagytok! :D A zsák meg a foltja.

2016. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszeld ki te is a barataid elott hogy pl kicsi a farka aztan majd meg neki all feljebb...
2016. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megsértődik, mert nem korrekt gyerek és elmenekül a felelősségvállalástól.


Az ilyenek állítják be magukat még mártírnak, te leszel a sz*r a barátnői meg vígasztalhatják.


Nagyon képmutató a barátod, veled is és velük is játszik.

2016. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De meglepő, hogy neked is ez a bunkó kellett...
2016. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végülis csak kibeszél másnak, lealacsonyítva és megalázva és még beszélni sem lehet vele erről.

Ez aztán a jól működő kapcsolat, taps-taps.

Maradj is vele együtt, hisz "olyan jó kapcsolat"

Aztán ha nem áll le, vagy meg is csal, az se zavarjon.

2016. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy lehetne megoldani.


Esetleg beszéljek erről a barátnőjével, menjek házhoz úgymond? Nem akarom úgy eldobni, hogy ne tettem volna meg mindent a megjavítása érdekében.


Tudom persze hogy bunkó dolog ez sajnos, és már volt ugye veszekedés is ebből mert nem hagyom hogy megalázzanak. (ill nem hagynám még ha úgy tűnik is hogy hagyom..) A hátam mögött történik azóta folyamatosan gondolom, és elvileg a múltkor kiderült, hogy csak poénnak szánja ezeket a beszélgetéseket.


Nemrég volt egy nagy vitánk, akkor kibukott belőle, hogy féltékeny az egyik haveromra.


A szerelem fura dolog, képes az ember alárendelni magát dolgoknak benne. De ez patthelyzet most és meghaladja a képességeim.

2016. szept. 21. 12:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommentjeiteket!
2016. szept. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!