Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy rossz emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rossz emberrel készülök összekötni az életemet?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. A barátom nős,ezt tudtam az elejétől fogva,és sajnáltam is a felesègét, de a házasságuk amúgy is rossz volt, nem miattam romlott meg, a barátom amúgy is kèszült otthagyni, csak a kisfiúk miatt volt már vele.

De nemrèg rajtakapott minket a felesége,természetesen nagy balhé volt, a barátom kihúzta a szobából a folyosóra és ott üvöltöztek, én meg gyorsan öltöztem a szobában,amikor hallottam a csattanást hogy megütötte aztán a nő sírását.Ezután tényleg elküldte a feleségét, és összeköltöztünk ahogy ígérte, minden jó volt, de tegnap este találkoztunk a feleségével.Megint veszekedni kezdtek, ès a barátom pofon vágta.Èn lehúztam róla, hogy ne bántsa, a nő el is futott de utána engem ütött meg,:( Többször is:( Ma meg úgy tesz mintha semmi nem történt volna. Nem ilyennek ismertem meg őt,soha nem gondoltam volna hogy képes engem is megverni:( Még ha tényleg valami rosszat tettem volna:(



2016. szept. 4. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki nőt képes megütni, azt el kell hagyni. Azonnal.
2016. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A legböszmébb Feri ***** válasza:
96%
Hűha... iszkolj de nagyon gyorsan. Ez most halálosan komoly. Ennyire hülye egyetlen nő sem lehet.
2016. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Te is megéred a pénzed....de hagyd ott, agresszív.
2016. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt és most zárd le ezt a kapcsolatot!


Egyébként biztos tudna neked a felesége mesélni, miért romlott meg a kapcsolatuk. Gondoltad, hogy a pasi tökéletes!?


Ne legyen illúziód, ahogy pofonból is kijutott neked, megcsalásból is ki fog jutni, ha vele maradsz.

2016. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hanem biztos, de ha szereted hogyha vernek,akkor maradj vele nyugodtan.
2016. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
92%

Alaptétel: minek is vannak a nők nős pasikkal...

Ezt itt rontottad el alapból.

2016. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először megütötte a feleségét már akkor szájba kellett volna rúgnod azt a férget.
2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy az ilyen kérdéseknél, ahol nős férfi van a képben, általában a "házasságuk amúgy is már rossz" :) Minek kezdenek a nők egyáltalán házas emberrel, mert akár milyen rossz is a házasság, attól függetlenül még egy házas emberről beszélünk. Majd ha hivatalosan is elváltak, akkor kellene kezdeni valamit, talán akkor nem lenne cirkusz a feleséggel sem. Persze ez normális férfiakra vonatkozik, az ilyen agresszív állatokra semmi esetre sem, ez nem érdemel nőt egyáltalán.
2016. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

:-D te hülye,naív pitsa.

25 évnél nem lehetsz több.

Milyen életedet akarod te összekötni?? Megkérte a kezed a pofozkodós és te voltál olyan butácska,hogy igent mondtál??

2016. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mèg az előtt beszéltünk az esküvőröl, hogy lebuktunk és megütötte a feleségét,(ezt mèg nagyjából megértettem , váratlanul ért minket hogy hazajött) de utána is tervben van...Amúgy 30 vagyok, barátom 44, a felesèget nem tudom pontosan 39-42 körül lehet.
2016. szept. 4. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!