Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyanítja, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyanítja, hogy tetszik egy srác. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt. Úgy kezdődött az egész, hogy nem messze tőlünk lakik egy velünk egykorú pár, és néha észrevettem, hogy a férfi megbámul. Imponál, hogy bejövök neki, így nekem is feltűnt, hogy egyre többet keresem. Egyszer azt álmodtam, hogy lefeküdtem vele, de erről nem szóltam a partneremnek. Időközben megtetszett. Nem szeretnék vele lefeküdni, még beszélgetni sem szoktunk, csak köszönünk egymásnak. Szeretem a barátom. Néhány napja viszont rákérdezett, hogy bejön-e nekem. Letagadtam, mert bár bejön, de el akartam kerülni a vitát. Mi lenne a helyes? Elmondjam neki, hogy hazudtam, mert igazából tetszik? Viszont akkor nem hinné el, hogy nem akarok a másik férfitól semmit.
2016. szept. 21. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Nekem is van mas is aki tetszik meg szimpi, de nyilvan semmit nem akarok tole, igy egyikuknek sem adom tudtara.
2016. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól éppenséggel nem közölném, de ha rákérdez, akkor őszintén válaszolnék. De most már ne korrigáld a dolgot, mert abból az jönne le, hogy komolyabb a dolog, mint amilyen valójában.
2016. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kapcsolatom most lesz 5 éves. Kb 1,5 éve ismerek egy férfit, akire azt tudom mondani, hogy tetszik. Amint erre rájöttem, el is mondtam. Csak azt mondta, hogy őt az bántaná igazán, ha másba szeretnék bele. Teljesen jogos én sem tudok féltékenykedni, ha ő értékesnek tart valakit annyira, hogy komolyabban megtetszhetne neki, ha minden más lenne.
2016. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte. Az természetes, hogy mások is tetszenek. Ha a kapcsolatotok jó és stabil, akkor ennek nem szabad gondot okoznia. Ha problémáitok vannak, akkor azok derüljenek ki minél előbb, hogy meg tudjátok oldani őket.

Szóval nem kell letagadni, hogy tetszik valaki, de figyelni kell arra is, hogy a párodat kellőképp megerősítsd, hogy nem kell féltékenykednie (ha tényleg nem kell, persze).

2016. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!