Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 férfit szeretek ilyen létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 férfit szeretek ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Valójában egyet,de patt helyzetben vagyok azt hiszem.

A történetem ott kezdődik hogy 3 gyermekes édesanya vagyok(elég fiatal),10 éve van egy férjem akivel már elváltunk de még együtt élünk.kapcsolatunk tavaly novemberben romlott meg amikor is belépett egy harmadik személy (nô) részérôl,amit én tavaly augusztustol éreztem de a férjem hazudozásai miatt csak novemberben derültek ki a dolgok,állitása szerint nem csalt meg,de eléggé összeomlottam azon amiket tálalt,én akkoriban kiakartam lépni kapcsolatunkból,de gyôzkôdött hogy adjunk esélyt még.hozzá teszem hogy a bizalom részemrôl teljesen elveszett,összetörtem,és valamikor jobban máskor sikertelenül dolgoztam fel a történteket,de a kapcsolatunk itt kapott egy bélyeget.

Idén juniusban regisztrálta egy társkeresô oldalra amit azért tettem hogy bosszut álljak és visszaadjam amit tôle kaptam,nem nagyon léptem be,nem voltam rá feszülve,persze özönlöttek a levelek megszámlálhatatlanul,valamiért egy férfival kezdtünk levelezni,és szeretem.

Jobban mint bárkit!

Hatalmas a távolság kettônk közt,a férjemmel(aki már nem az ) többször probáltuk azota lezárni de nemtudjuk,egyszerüen nem tudjuk meglépni azt hogy szakitunk pedig mindketten ezt akarjuk.

A társkeresôn emlitett férfival 3 szor találkoztam szexualitás nem volt köztünk de valahogy ô a másik felem,aztán megvolt beszélve köztünk egy nagyszabásu rendezvény ahova elhivott partnereként,én ezt lemondtam tudván hogy ittmegtörténik aminek meg kell,iszonyatos lelkifurdalásom lett az exférjem irányába.

Ismét összeomlottam,elmondtam neki mindent hogy ismerkedtem,persze azota viták tömkelege megy köztünk és a kapcsolatunk még rosszabb.

A társkeresôs fiu elhajtott ,amit megértek,persze ismét összeomlás,és a bizonytalanság miatta.

Megbocsájtott és beszélünk,de csak ugy ha kilépek az exférjemmel valo kapcsolatbol amit probáltam többször hol szépen hol csunyan de nem nagyon akar különválni.

Mit tegyek?



#2 férfit
2016. szept. 21. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Döntsél, neked kell döntened. De ne várj csodát a társkeresős pasitól, még nem is ismered, most még varázslatos a dolog, de majd ha sürün találkoztok, esetleg összeköltöztök lehet nem is annyira jó lesz az egész. Meg ha fent van társkeresőn, lehet 3-4 nővel is ismerkedik párhuzamosan és randizgat.
2016. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztal benne igy nem sok értelme van mert megcsalhat többször is !
2016. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!